Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kapalı
 • EURO 6.43
 • DOLAR 5.81

Bayramiç Belediyesinde sular durulmuyor!

İlçeler - 13 Mayıs 2019 13:15 A A

Bayramiç’te belediyeye ait borçların asıldığı billboardların kırılmasının ardından şimdi de belediyenin Park ve Bahçeler Müdürü Gizem Yıldırım’ın eski bir belediye işçisinin babası tarafından hakarete uğrayıp, tehdit edildiği öne sürüldü.

31 Mart Yerel seçimlerinde el değiştirerek AK Parti’den CHP’ye geçen Bayramiç Belediyesinde yaşanan olaylara bir yenisi daha eklendi.

Belediyenin Park ve Bahçeler Müdürü Gizem Yıldırım’ın görevi başında, eski bir belediye işçisinin babası tarafından hakarete maruz bırakılarak, tehdit edildiği ileri sürüldü.

Bayramiç Belediyesinden konuya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

11/05/2019 tarihinde İlçemiz Sığıralanı mevkiinde çalışmakta olan Park ve Bahçeler Müdürümüz Gizem Yıldırım , yanına gelen belediyemizden istifa ederek ayrılan eski işçimizin babası, A. Ş. isimli şahıs tarafından sözlü hakaret ve tehditlere maruz bırakılmıştır.

31/03/2019 tarihinde yapılan mahalli idareler seçimiyle yönetime gelmiş bulunuyoruz. Yönetime geldiğimiz günden bu yana billboardlarımız kırılarak Belediyemiz malları tahrip edilmiştir.

Bu gün ise doğrudan doğruya çalışanımız Gizem Yıldırım hedef alınmıştır.

Halkımızı kin ve düşmanlığa sevk eden, kutuplaştıran, ayrıştıran ve kaos ortamı yaratan kişi ve ya kişiler ile sosyal medya hesapları aracılığıyla belediyemizi ve belediye çalışanlarımızı hedef alan tüm haksız eylemlerin hukuki zeminde takipçisiyiz.

Çalışanımıza yönelik yapılan saldırı adli makamlara intikal ettirilmiş olup ilgili kişinin yasal takipçisi olacağımızı saygılarımızla bildiririz.”


Bu haber 2185 kez okundu.
İlçeler - 13:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  Turan’dan Kılıçdaroğlu’na tepki: “Tek derdinin sistem değişikliği olduğunu bir kez daha gördük”
  AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Meclis’teki bütçe konuşması üzerinden eleştirdi. Bülent Turan sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu ifadeleri kullandı: “Bütçe konuşmasında Kemal Kılıçdaroğlu’nun adeta tek derdinin sistem değişikliği olduğunu bir kez daha gördük. Başarıyla hayata geçirilen, %50+1 için CHP’ye siyasi dilini,ittifaklarını değiştirmek zorunda bırakan, başörtü […]
 • 02
  Çanakkale Barosundan, adil yargılanma hakkı vurgusu
  10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü dolayısıyla Çanakkale Barosu İnsan Hakları Komisyonu yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da insan haklarına ilişkin en yaygın ihlalin adil yargılanma hakkına dönük olduğu vurgusu yapıldı. Çanakkale Barosunun konuya ilişkin açıklamasında öne çıkan kısımlar şöyle: “Kadınlara ve çocuklara yönelik şiddet artarak devam etmektedir. Mevzuatta […]
 • 03
  Başkan Uygun: “Tüm insanlık için hak ve özgürlük”
  Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, 10 Aralık İnsan Hakları Günü dolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı. Başkan Uygun, konuya ilişkin açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Bugün Birleşmiş Milletler (BM) İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’nin kabul edilişinin yıl dönümüdür. Bu beyanname, her insanın yasa önünde eşit olduğunu, işkenceye, kötü muameleye tabi tutulamayacağını ilan eder. Bugün maalesef insan haklarının sadece […]
 • 04
  Başkan Gökhan, ABD İstanbul Başkonsolosu Daria Darnell’i ağırladı
  Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, ABD İstanbul Başkonsolosu Daria Darnell’i makamında konuk etti. Bir dizi program kapsamında Çanakkale’de bulunan Başkonsolos Darnell ile bir araya gelen Başkan Gökhan, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtti. Başkan Gökhan, ABD İstanbul Başkonsolosu Daria Darnell’e kent hakkında bilgiler verirken, ziyarette güncel konulara ilişkin de sohbet gerçekleştirildi. Başkan Gökhan ziyaret sonunda Başkonsolos Darnell’e hediye […]
 • 05
  Başkan Öz: “İnsan onuruna yakışır bir dünya diliyorum”
  Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, 10 Aralık İnsan Hakları Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Başkan Öz, “İnsan onuruna yakışır bir dünya diliyorum” başlıklı mesajında şu ifadeleri kullandı: Bugün, İnsan Hakları Evrensel Bildirgesinin Birleşmiş Milletler tarafından kabul edilişinin 71. yıl dönümü. İkinci Dünya Savaşının hemen ertesinde ve iki büyük savaştan edinilen acı deneyimlerin üzerine, ortak bir […]

HAVA DURUMU

10 Aralık 2019 SALI
 • ÇAR 12.0°
 • PER 13.5°
 • CUM 12.9°

DÖVİZ KURLARI

 • BIST 108.786
  -0,08%
 • ALTIN 272.97
  0,04%
 • DOLAR 5.811
  0,02%
 • EURO 6.434
  0,06%

GÜNLÜK BURÇLAR

hgs bakiye yükleme
hgs bakiye yükleme
hgs yükle
çanakkale haber
çanakkale haber
Çanakkale Firma Rehberi
Çanakkale Yemek Siparişi
Çanakkale taksi
Buldun beni