Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
33° Az bulutlu
 • EURO 6.36
 • DOLAR 5.73

Bülent Öz: “Gerçek Fetö’cülere gözler kapanıyor, sap ile saman ayrılmıyor”

Siyaset - 21 Temmuz 2017 16:33 A A

CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, sosyal medya hesabından Fetö ile mücadele, Adalet Yürüyüşü, KHK’lar ve tutuklu gazeteciler üzerinden hükümete eleştirilerini yöneltti.

Bülent Öz’üm tweetleri şu şekilde:

1- 15 yıldır değiştirdiğiniz yasaları defalarca yine değiştiriyorsunuz. Muhalefete kulak verseydiniz, bu kadar hata yapmazdınız.

2- Biz siyasi ayağına dokunulmuyor dedikçe, fetöyle sözde mücadelede edenler fetöye hakikat damlası diyen vekili Bakan yapıyor.

3- Ergenekon ve Balyoz davaları sürecinde sahte delil ve belgelerle onlarca masum insanın hapislere atıldığını unutturamazsınız.

4- Adalet Yürüyüşümüz için “sözde adalet” diyorsunuz fakat 15 yıldır kendi sözde adalet uygulamalarınızı görmezden geliyorsunuz.

5- Bank Asya’nın açılış fotosuna bakıyoruz, bir de 15 Temmuz’un 1’inci yıldönümündeki fotoya bakıyoruz; değişen görmüyoruz.

6- Biz fetö’yle mücadelede şeffaf ve samimi bir mücadele isterken bizi fetö’yü cesaretlendirmekle suçluyorsunuz.

7- KHK’yla binlerce akademisyen görevinden atılıyor, darbeyi yöneten sözde akademisyen Adil Öksüz serbest bırakılıyor.

8- “Ergenekon kasası” iddiasıyla Kuddusi OKKIR hastalıktan ölüme terk ediliyor, damatlar hastalıktan serbest bırakılıyor.

9- Ensar’a kulaklar tıkanıyor, gerçek fetö’cülere gözler kapanıyor, sap ile saman ayrılmıyor.

10- Yıllarca fetöyle mücadele etmiş gazeteler fetöyle ilişkilendiriliyor fakat fetö’ye “hakikat damlası” diyen vekil bakan oluyor.

11- Fetö’ye övgüler düzen, toz kondurmayan Reşat Petek gösterdiği sahte bağış makbuzuna kendinden başka inanan bulamadı.

12- Siyasi iktidarınız zarar görür diye gerçek fetöcülere gözlerinizi kapıyorsunuz ve fetö’cü siyasileri açıklamaya çekiniyorsunuz.

13- Sözde fetöyle mücadelede OHAL’i 4. kez uzatıp çaycıyı, baklavacıyı fetöye destekten içeri attınız, fetö’cü siyasileri nerede?

14- Hoca efendinize toz konudurmadığınız zamanlarda uyarılarımıza, tavsiyelerimize biraz kulak verilseydi bugünleri yaşamayacaktık.

15- Fetö’ye söz söyleyeni düşman ilan edenler, ağıtlar yakanlar şimdi her gün fetö’yle başkalarını ilişkilendirmeye çalışıyorlar.

www.canakkaleyorum.com


Bu haber 2545 kez okundu.
Siyaset - 16:33 A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bülent Turan: “Çan’ın adeta küçük hastanesinin temelini atıyoruz”
  AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çan Aile Sağlığı merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu temel atma törenine katıldı. Temel atma töreninde bir konuşma yapan Bülent Turan, “Çan’ın adeta küçük hastanesinin temelini atıyoruz. Az sonra Etili köyünde bir futbol sahası açılışı yapacağız. Çan’da elimizden geldiğince aile sağlığı merkezi, […]
 • 02
  Muharrem Erkek: “Memlekette ne adalet kaldı, ne kalkınma”
  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, bugün düzenlediği basın toplantısında AK Parti’yi, isim açılımındaki ‘adalet’ ve ‘kalkınma’ kelimelerinden yola çıkarak “Memlekette ne adalet kaldı ne kalkınma” sözleriyle eleştirdi. Muharrem Erkek’in hem Çanakkale hem de Türkiye gündemine ilişkin açıklamalarda bulunduğu basın toplantısında, AK Parti’ye isim açılımı üzerinden eleştiriler yönelttiği bölümde sarf ettiği sözler […]
 • 03
  İYİ Parti’den Ülgür Gökhan’a ültimatom: “Koalisyonların bir namusu vardır”
  İYİ Parti Çanakkale İl Başkanlığından yapılan açıklamada, Çanakkale Belediyesi’ne Millet İttifakına uymadığı suçlaması yöneltilirken, CHP’li Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a, “Bu tür davranışların sonuna kadar takipçisi olacağız” sözleriyle ültimatom verildi. İYİ Parti Çanakkale İl Başkanlığı’nın resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “Koalisyonların bir namusu vardır. Buna riayet etmeyecektiniz madem neden? İYİ Parti ile […]
 • 04
  Yıldıray Ölçek: “CHP’nin kuruluşundaki tüm değerleri bir bir yok ettiniz!”
  AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek, HDP’li Diyarbakır, Van ve Mardin Büyükşehir Belediyelerine teröre destek verdikleri gerekçesiyle İçişleri Bakanlığı tarafından kayyım atanmasını eleştiren CHP’ye yaptığı yazılı açıklamayla tepki gösterdi. Yıldıray Ölçek konuya ilişkin açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “AK Parti dediğiniz gibi meclisin duvarlarında yazılı olan “egemenlik kayıtsız şartsız milletindir” sözünün gerçek anlamda yerine getirmiş […]
 • 05
  Bülent Turan: “CHP’nin ağlanacak haline gülüyoruz”
  AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale’nin Çan ilçesinde bölge köy ve mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Turan toplantıda yaptığı konuşmada, “3 belediyeye, teröre destek gibi en ağır gerekçelerle kayyım atanıyor. İlk tepki HDP’den değil de bayrağındaki oklarda devletçilik, milliyetçilik ve halkçılık olan Atatürk’ün partisi CHP’den geliyor” dedi. AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale […]

HAVA DURUMU

21 Ağustos 2019 ÇARŞAMBA
32°
 • PER 29.1°
 • CUM 29.1°
 • CTS 30.0°

DÖVİZ KURLARI

 • BIST 96.214
  0,19%
 • ALTIN 276.14
  -0,52%
 • DOLAR 5.729
  0,05%
 • EURO 6.359
  -0,09%

GÜNLÜK BURÇLAR