Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
15° Sisli
 • EURO 6.50
 • DOLAR 5.80

Bülent Öz: “Gerçek Fetö’cülere gözler kapanıyor, sap ile saman ayrılmıyor”

Siyaset - 21 Temmuz 2017 16:33 A A

CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, sosyal medya hesabından Fetö ile mücadele, Adalet Yürüyüşü, KHK’lar ve tutuklu gazeteciler üzerinden hükümete eleştirilerini yöneltti.

Bülent Öz’üm tweetleri şu şekilde:

1- 15 yıldır değiştirdiğiniz yasaları defalarca yine değiştiriyorsunuz. Muhalefete kulak verseydiniz, bu kadar hata yapmazdınız.

2- Biz siyasi ayağına dokunulmuyor dedikçe, fetöyle sözde mücadelede edenler fetöye hakikat damlası diyen vekili Bakan yapıyor.

3- Ergenekon ve Balyoz davaları sürecinde sahte delil ve belgelerle onlarca masum insanın hapislere atıldığını unutturamazsınız.

4- Adalet Yürüyüşümüz için “sözde adalet” diyorsunuz fakat 15 yıldır kendi sözde adalet uygulamalarınızı görmezden geliyorsunuz.

5- Bank Asya’nın açılış fotosuna bakıyoruz, bir de 15 Temmuz’un 1’inci yıldönümündeki fotoya bakıyoruz; değişen görmüyoruz.

6- Biz fetö’yle mücadelede şeffaf ve samimi bir mücadele isterken bizi fetö’yü cesaretlendirmekle suçluyorsunuz.

7- KHK’yla binlerce akademisyen görevinden atılıyor, darbeyi yöneten sözde akademisyen Adil Öksüz serbest bırakılıyor.

8- “Ergenekon kasası” iddiasıyla Kuddusi OKKIR hastalıktan ölüme terk ediliyor, damatlar hastalıktan serbest bırakılıyor.

9- Ensar’a kulaklar tıkanıyor, gerçek fetö’cülere gözler kapanıyor, sap ile saman ayrılmıyor.

10- Yıllarca fetöyle mücadele etmiş gazeteler fetöyle ilişkilendiriliyor fakat fetö’ye “hakikat damlası” diyen vekil bakan oluyor.

11- Fetö’ye övgüler düzen, toz kondurmayan Reşat Petek gösterdiği sahte bağış makbuzuna kendinden başka inanan bulamadı.

12- Siyasi iktidarınız zarar görür diye gerçek fetöcülere gözlerinizi kapıyorsunuz ve fetö’cü siyasileri açıklamaya çekiniyorsunuz.

13- Sözde fetöyle mücadelede OHAL’i 4. kez uzatıp çaycıyı, baklavacıyı fetöye destekten içeri attınız, fetö’cü siyasileri nerede?

14- Hoca efendinize toz konudurmadığınız zamanlarda uyarılarımıza, tavsiyelerimize biraz kulak verilseydi bugünleri yaşamayacaktık.

15- Fetö’ye söz söyleyeni düşman ilan edenler, ağıtlar yakanlar şimdi her gün fetö’yle başkalarını ilişkilendirmeye çalışıyorlar.

www.canakkaleyorum.com


Bu haber 2740 kez okundu.
Siyaset - 16:33 A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  AFAD: “Çanakkale’de 127 toplanma alanı var”
  Çanakkale İl Afet ve Acil Durum Müdürü (AFAD) Levent Yılmaz Çanakkale ve ilçelerinde belirlenen “Afet ve Acil Toplanma Alanları” hakkında açıklamalarda bulundu. AFAD İl Müdürü Levent Yılmaz yaptığı açıklamada Çanakkale merkezinde 12, il genelinde ise toplam 127 toplanma alanı bulunduğu söyledi. “Afetlere Hazırlık Yılı” kapsamında Ekim ayı temasının “toplanma alanları” olarak belirlendiğini ifade eden Çanakkale […]
 • 02
  Çan Belediyesi zabıtalarından marketlere gıda kontrolü
  Çan Belediyesi zabıta ekipleri, vatandaşların sağlıklı ve güvenli alışveriş yapabilmeleri için gıda ürünleri satışı yapan işletmelere yönelik denetim gerçekleştirdi. Zabıta ekiplerinin planlanan takvime göre marketlerdeki denetimlerinin tamamlamasından sonra Çan Belediyesi sosyal medya hesaplarından “Halkımızın sağlığını önemsiyoruz.Vatandaşlarımızın güvenilir ve sağlıklı ürünler tüketebilmesi için rutin çalışmalarını sürdüren belediyemiz zabıta personeli, marketlere giderek gıda denetimlerinde bulundu” paylaşımında bulunularak, […]
 • 03
  İskenderoğlu, Geyikli Zeytin Hasat Şenliğine katıldı
  AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, “Geyikli Zeytin Hasat Şenliği” programına katıldı. Geyikli’de ilk kez düzenlenen şenliğe Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, İl Tarım müdürü Erdem Karadağ, il ve ilçe bürokratları katıldı. İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Ezine Kaymakamlığı, Geyikli Belediyesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) ile Geyikli Beldesi Tarımsal […]
 • 04
  Baja Troia Turkey 2. gününde yine nefes kesti!
  17 Ekim Perşembe günü Seremonik Startın ardından KİPA Özel Seyirci Alanına ulaşan ekipler, ertesi gün start sıralarını belirlemek üzere Prolog Etabında zamana karşı yarıştılar. CANAM MAVERICK X3 ile en hızlı dereceyi yapan yarışan Bulgar Yarışçı VLADISLAV VELKOV – ILIYAN GEORGIEV ekibi 18 Ekim Cuma günü ilk sırada start almaya hak kazandı. 18 Ekim Cuma günü […]
 • 05
  Göçmen kaçakçılarına eş zamanlı operasyon: 23 örgüt üyesi yakalandı!
  Aralarında Çanakkale’nin de bulunduğu 4 şehirde göçmen kaçakçılarına yönelik düzenlenen operasyonlarda 23 göçmen kaçakçısı yakalandı. Ayvacık Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı doğrultusunda, organize göçmen kaçakçılığı yapan suç örgütü üyelerinin yakalanması için 17 Ekim günü sabah 06.30’da Çanakkale, İzmir, Balıkesir ve İstanbul’da toplam 27 hedefe eş zamanlı operasyon düzenlendi. Operasyonlarda; Çanakkale’de 6, İstanbul’da 2, İzmir’de 1, Balıkesir’de 14 […]

HAVA DURUMU

21 Ekim 2019 PAZARTESİ
14°
 • SAL 22.4°
 • ÇAR 22.5°
 • PER 21.9°

DÖVİZ KURLARI

 • BIST 98.415
  3,71%
 • ALTIN 277.61
  -0,67%
 • DOLAR 5.797
  -0,49%
 • EURO 6.495
  0,11%

GÜNLÜK BURÇLAR