18° Az bulutlu
 • EURO 6.55
 • DOLAR 5.83

Bülent Öz ile Ülgür Gökhan arasındaki buzlar eridi mi?

Siyaset - 7 Şubat 2019 13:51 A A

Çan Belediye Başkan Adayı Bülent Öz, milletvekilliği döneminde yıldızının barışmadığı Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı bugün makamında ziyaret etti.

Seçim çalışmalarını sürdüren CHP Çan Belediye Başkan Adayı Bülent Öz’ün bugünkü durağı Çanakkale Belediyesi oldu.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı makamında ziyaret eden Bülent Öz, Başkan Gökhan’la yerel seçimlere ilişkin fikir alışverişine bulundu.

Ziyareti sosyal medya hesabından duyuran Başkan Gökhan, “26. dönem CHP Çanakkale Milletvekilimiz ve Çan Belediye Başkan Adayımız Sayın Bülent Öz’le buluştuk, gelecek süreci değerlendirdik. Ziyaretleri için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

YILDIZLARI HİÇ BARIŞMADI

Bülent Öz’ün milletvekilliği döneminde liderliğini Ülgür Gökhan’ın yaptığı ‘Belediye Grubu’ ile yıldızının barışmadığı bilinen bir gerçek.

Zira ‘Belediye Grubu’, 2015 yılında CHP’nin Çanakkale milletvekili adaylarını belirlemek için yapılan ön seçimde Bülent Öz’ün karşısında durmasına rağmen 1711 delegenin oyunu alan Bülent Öz ikinci sıradan seçimlere girmeye hak kazanmış akabinde de milletvekili seçilmişti.

Milletvekilliği döneminde Bülent Öz’e karşı muhalif tavrını sürdüren Ülgür Gökhan öncülüğündeki ‘Belediye Grubu’ 2018 Genel Seçimleri öncesi amacına ulaşmış ve Bülent Öz’ü parti tabanının büyük desteğine rağmen Genel Merkeze liste dışı bıraktırmıştı.

BUZLAR ERİDİ Mİ?

Öte yandan uzun süredir yan yana gelmemeye dikkat eden ikilinin bugünkü sürpriz görüşmesi ‘aralarındaki buzlar eridi mi’ sorusunu akıllara getirdi.

Yaklaşan yerel seçimlerde farklı iki noktada belediye başkanı seçilmek için rakipleriyle yarışacak her iki belediye başkan adayına ilişkin merak edilen bu sorunun yanıtı şimdilik merak konusu.


Bu haber 723 kez okundu.
Siyaset - 13:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  Sabah Umurbey’le helalleşti, öğlen kendini astı!
  Umurbey’de yaşayan 64 yaşındaki Meryem Candar dün evinde kendini asarak intihar etti. Çok genç yaşta kocasını kaybeden ve hiç çocuğu olmayan Meryem Candar’ın yıllardır yaşamını tek başına sürdürdüğü bildirildi. HERKESLE HELALLEŞTİ 64 yaşındaki Meryem Candar’ın Cuma sabahı Umurbey’de kurulan pazara çıktığı, burada herkesin hatrını sorup helallik istediği öğrenildi. ARDINDA NOT BIRAKTI Öğle saatlerinde tek başına […]
 • 02
  Başkan Öz’den vatandaşlara gödek ikramı
  Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Berat Kandili dolayısıyla vatandaşlara gödek ikramında bulundu. Etkinliği sosyal medya hesabından paylaşan Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, “Berat kandili sebebiyle öğlen gödek dağıtımını gerçekleştirdik. İkindi namazından sonra bütün camilerin önünden otobüsler kaldırarak hemşehrilerimizin mezarlık ziyaretlerini yapmalarını sağladık. Emeği geçen herkese teşekkür eder Hayırlı kandiller dilerim” ifadelerini kullandı.
 • 03
  Açı Koleji Çanakkale için gün sayıyor
  2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılında Çanakkale’de faaliyete geçmeye hazırlanan Açı Koleji, 28 Nisan’da Aqua Hall’de düzenlenecek lansmanıyla Çanakkalelilerle buluşacak. Yeni bir eğitim modeliyle öğrencileri buluşturacak olan Açı Koleji Kurucu Müdürü Necdet Çetin, “İlk, orta ve lise bölümü olan okullarında özellikle ana sınıfı bölümü için “karakter eğitimi” çalışmalarının akademik çalışmaların önünde yer alacağını vurguladı. Eğitimin ailede […]
 • 04
  Çan Belediyesinin toplam borcu 114 milyon TL
  Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, önceki yönetimden devraldıkları toplam borç miktarını 114 milyon 859 bin TL olarak açıkladı. 31 Mart Yerel Seçimlerinde CHP’den Çan Belediye Başkanı seçilen ve AK Parti’li selefi Abdurrahman Kuzu’nun iki dönemlik başkanlığına son veren Bülent Öz, ilk meclis toplantısında önceki yönetimden devraldıkları toplam borç miktarını kamuoyuyla paylaştı. Toplantıda kalem kalem borç […]
 • 05
  Özgür Ceylan: Kızılay arpalığa mı çevrildi?
  CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun cevaplaması için Meclis Başkanlığı’na verdiği önergede “Türk Kızılay Derneği’nin bir siyasal partinin arpalığı haline geldiği ve yönetimle aynı düşünmeyen şubelerin kapatıldığı iddiaları söz konusudur. Kızılay’da parti ayrımı yapmaksızın hangi milletvekillerinin kızı, damadı, gelini ya da ağabeyleri, kardeşleri şube yönetimlerinde ya da çalışan olarak görev yapmaktadır?” diye […]

HAVA DURUMU

22 Nisan 2019 PAZARTESİ
17°
 • SAL 15.6°
 • ÇAR 17.3°
 • PER 17.7°

DÖVİZ KURLARI

 • BIST 96.861
  0,00%
 • ALTIN 239.62
  0,53%
 • DOLAR 5.830
  0,35%
 • EURO 6.555
  0,20%

GÜNLÜK BURÇLAR