24° Açık
 • EURO 5.00
 • DOLAR 4.09

Garanti, Çanakkale’de toplu taşımada yeni bir dönem başlatıyor!

Ekonomi - 22 Eylül 2017 12:36 A A

Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle müşterilerin hayatını kolaylaştıran Garanti Bankası, Çanakkale’de hayata geçirdiği uygulamayla, toplu taşımada kullanılan Kentkart’a, tüm dijital kanalları üzerinden kolayca yükleme yapabilme imkânı sunuyor.

Bankacılık sektöründe Türkiye’de ilk ve tek olan uygulamayla, Çanakkaleliler şehir içi ulaşımında kullandıkları “Kentkart”larına, bayi ya da kiosk ihtiyacı olmadan, zaman ve mekândan bağımsız olarak, Garanti Cep, Garanti İnternet veya GarantiOne uygulaması üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde yükleme yapabiliyor. Toplu taşımada Türkiye’de ilk kez Garanti’nin aracılık ettiği dijital kanallardan kart dolum uygulaması, yılsonuna kadar Kentkart’ın geçerli olduğu diğer şehirlere yaygınlaşarak, çok daha fazla sayıda müşterinin hayatına kolaylık katacak.

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, “Dijital bankacılık alanında hayata geçirdiğimiz yeniliklerle öncü olmaya ve müşterilerimizin hayatına değer katmaya devam ediyoruz. Türkiye’de bir ilk olan, dijital kanallar üzerinden toplu taşıma kartına yükleme uygulamasıyla, müşterilerimiz için ulaşımda yeni bir dönem başlatıyoruz. Kentkart yönetimiyle işbirliğimiz kapsamında, Çanakkale’de yaşayanlar bundan böyle ‘Kentkart’larına, Garanti Cep, Garanti İnternet veya GarantiOne uygulaması üzerinden, diledikleri zaman, diledikleri yerde yükleme yapabilecek. Basit gibi görünen ancak günlük hayatın içinde fazlasıyla vakit alan bu işlemi dijital kanallar üzerinden sunarak, müşterilerimizin hayatına kolaylık getireceğiz. Bankacılık hizmetlerini, müşterilerimizin günlük hayatta sıkça kullandıkları sistemlere daha fazla entegre ederek değer yaratmayı sürdüreceğiz.” dedi.

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Erün ise “Garanti Bankası olarak önceliğimiz, attığımız her adımda müşterilerimizin hayatına değer katmak, onların günlük yaşamını kolaylaştırabilmek ve sektöre öncülük edebilmek. Şehir içi toplu taşıma, trafik sorununun giderek arttığı günümüzde artık hayatımızın olmazsa olmaz bir parçası. Biz de bu farkındalıkla toplu taşımayı daha da kolaylaştıracak tüm yenilikleri, başta ödeme çözümleri olmak üzere müşterilerimize sunmak için çalışıyoruz. Çanakkale’den başlayan bu yeniliği ve sağladığımız kolaylıkları, kısa sürede Kentkart’ın kullanıldığı diğer şehirlere de taşıyarak çok daha fazla sayıda müşterimizin kullanımına sunmayı hedefliyoruz.” dedi.

Ekonomi - 12:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kepez’de isyan ettiren görüntü!
  Hafta sonu havanın güzel olmasını fırsat bilip Kepez’deki piknik alanlarını kullanan vatandaşların arkalarında adeta birer çöp yığını bırakmaları bu kadarına da pes dedirtti. Piknik alanlarındaki çöp yığınlarının fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, “Ücret de almıyoruz ama maşallah çok çok iyisiniz. Bulduğunuz gibi her tarafı tertemiz bırakmışsınız” sözleriyle ironi yaparak […]
 • 02
  Başkan Gökhan’ın hedefinde Bülent Öz mü var?
  Burası Çanakkale gazetesinde yer alan habere göre; CHP Çanakkale teşkilatını dizayn etmekle suçlanan CHP’li Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın şimdi de milletvekili adaylarına el attığı konuşuluyor. Gökhan’ın, geçtiğimiz günlerde Kamu-Der tarafından “yılın milletvekili” seçilen CHP Çanakkale Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bülent Öz’ün önünü kesmek için çalıştığı iddia ediliyor. Bülent Öz’ün parti tabanı tarafından çok […]
 • 03
  2018 Troya Yılı, ATM Dubai Fuarı’nda tanıtıldı
  Troya Yılı İcra Komitesi Üyesi, ÇATOD Başkanı Armağan Aydeğer ve beraberindeki heyet, ATM Dubai Fuarı’nda 2018 Troya Yılı’nı tanıttı. Armağan Aydeğer fuar öncesi katılımcılarla gün boyu toplantılar yapıp, toplu sunum eşliğinde 2018 Troya Yılını anlattı. İlginin yoğun olduğu toplantılar hayli verimli geçerken katılımcılardan tam not aldı.
 • 04
  Berlin’den yola çıktılar Çanakkale’ye geliyorlar
  Doğu Batı Dostluk Ve Barış Rallisi (Allgau-Orient Rally) Türkiye ayağı kapsamında 2018 Troya Yılı tanıtımına katkı sağlamak için Çanakkale’ye gelecekler. Avrupa, Balkan, Türkiye, İsrail ve Ürdün ayaklarını kapsayan Doğu Batı Dostluk Ve Barış Rallisi (Allgau-Orient Rally) Çanakkale’de boy gösterecek. Rallide yarışacak araçlar 2018 Troya Yılına katkı sağlanması için “Troya” temasıyla giydirildi.
 • 05
  1. Uluslararası Troya Çocuk Halk Dansları Festivali başladı
  Çanakkale Valiliği ile Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü’nün katkılarıyla Çanakkale Folklor Araştırma Derneği tarafından düzenlenen “1. Uluslararası Troya Çocuk Halk Dansları Festivali” başladı. Türkiye’den 10 okul ve 20 ülkeden halk dansları grubunun katılım sağladığı, 980 öğrencinin aktif görev alacağı festivalin açılış törenine, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı ve protokol üyelerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. […]

HAVA DURUMU

24 Nisan 2018 SALI
23°
 • ÇAR 26.1°
 • PER 25.3°
 • CUM 24.6°

DÖVİZ KURLARI

 • BIST 110.059
  -0,79%
 • ALTIN 174.62
  -0,23%
 • DOLAR 4.087
  -0,50%
 • EURO 4.997
  -0,37%

GÜNLÜK BURÇLAR