Çanakkale’de kurban satış ve kesim alanında hazırlıklar sürüyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Çanakkale’de kurban satış ve kesim alanında hazırlıklar sürüyor
16 – 19 Haziran 2024 tarihlerini kapsayan Kurban Bayramına yönelik, vatandaşların sağlıklı ve hijyenik bir ortamda kurban alım ve kesim işlemlerini yapabilmesi amacı ile Çanakkale Belediyesi tarafından kurban satış ve kesim alanındaki hazırlık çalışmaları devam ediyor.

Çanakkale Belediyesi tarafından altyapısı hazırlanmış olan İsmetpaşa Mahallesi Metin Oktay Caddesi üzerindeki (Eski Beton Santrali mevkii) Kurban Satış ve Kesim Alanında kentlilerin güvenli bir şekilde kurbanlıklarını alabilmeleri ve kesim işlemlerini yapabilmeleri amacı ile alanda gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında, yabani otların temizliği, hizmet binası ve kesim alanı temizliği, yağmur suyu ızgaralarının temizliği yapıldı.

Öte yandan alandaki düzenin sağlanabilmesi amacı ile peron ve yol çizgileri de çekildi. Temizlik ve hijyen amacıyla önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek ilaçlama ve dezenfeksiyon işlemlerinin ardından alan vatandaşların hizmetine açılacak.

Kurban Satış ve Kesim Alanında yürütülen çalışmaları Belediye Başkan Yardımcısı Emrah Eroğlu da yerinde inceleyerek faaliyetlere ilişkin yetkililerden bilgi aldı.


Dermatoloji Uzmanı göreve başladı – Çanakkale YorumÖnceki Haber

Dermatoloji Uzmanı göreve başladı – Çana...

Doğru tedaviyle kanseri yendi – Çanakkale YorumSonraki Haber

Doğru tedaviyle kanseri yendi – Çanakkal...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!