en iyi eğlence mekanları

Çanakkale’de okul servislerine denetim

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Çanakkale’de okul servislerine denetim
Vali İlhami Aktaş, eğitim öğretim yılının huzur ve güven içinde sürdürülmesi amacıyla alınan trafik tedbirlerini ve okul servisleri denetim uygulamasını yerinde inceledi.

Vali İlhami Akta, Işıklar Muharrem Yılmaz Ortaokulu önünde alınan trafik tedbirlerini inceleyerek, görevli jandarma personelinden alınan tedbirler ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi alıp, çalışmalarında başarılar diledi.

Okullarına gelen öğrencilerle ve velilerle sohbet eden Vali Aktaş trafik kurallarıyla ilgili uyarılarda bulunarak, öğrencilere derslerinde başarılar diledi.

Alınan tüm tedbirlerin çocukların güvenliği için olduğunu belirten Vali Aktaş, Çanakkale genelinde öğrencilerin huzur ve güven ortamında eğitim-öğretim faaliyetlerine devam edebilmeleri için gerekli tedbirlerin alındığını ifade etti.

Çanakkale il merkezinde Gazi Ortaokulu, Turgut Reis Ortaokulu, Barbaros İlkokulu, Cevatpaşa Ortaokulu, 18 Mart İlkokulu ve Ömer Mart Ortaokulunda İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube ekipleri tarafından; Işıklar Muharrem Yılmaz Ortaokulu ve Erenköy İlkokulunda jandarma ekipleri tarafından yapılan okul servis denetimlerinde, çocukların güvenli seyahatleri açısından ilgili yönetmelikte belirtilen, servislerin uymaları gereken konular, servis araçlarının teknik özellikleri ve servis sürücülerinin yeterli belgelere sahip olup olmadıkları kontrol edildi.


AK Partili Gider’den peş peşe müjdelerÖnceki Haber

AK Partili Gider’den peş peşe müjdeler

Truva Bakır’dan çiftçiye çağdaş destek - Çanakkale YorumSonraki Haber

Truva Bakır’dan çiftçiye çağdaş destek -...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!