Açık
 • EURO 6.30
 • DOLAR 5.56

Jülide İskenderoğlu’ndan Gelibolu çıkarması

Siyaset - 14 Mart 2019 14:53 A A

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu seçim çalışmaları kapsamında Gelibolu’da ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Gelibolu’da AK Parti teşkilatlarıyla birlikte çarşı esnafını ziyaret eden Jülide İskenderoğlu; vatandaşlarla sohbet ederek Belediye Başkan Adayı Bülent Çetin için destek istedi.

İskenderoğlu; tarihi yarımadası, manevi ve kültürel yapısı, doğasıyla Gelibolu’nun yerel yönetimlerde AK Partili bir belediye başkanının hizmet ve projeleri ile değerine değer katacağını, alt yapısından üst yapısına belediyelerin yapması gerekenden çok daha fazlasının yapılacağının altını çizdi.

Gelibolu Bolayır’daki bir tekstil firmasını ziyaret eden İskenderoğlu, firmada çalışanlarla sohbet ederek 31 Mart seçimlerinin önemine değindi. Önceki dönem Gelibolu Belediye Başkanı Cihat Bingöl’ü ziyaret eden Milletvekili İskenderoğlu ve beraberindekiler, seçim çalışmaları, proje ve yatırımlarla ilgili istişarelerde bulundular.

Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Gelibolu’daki ziyaretlerinin ardından, Gelibolu’nun Kavak beldesinde Kavak Belediye Başkan Adayı Yağmur Erçoban’la birlikte kahve sohbetleri ve ev ziyaretleri yaparak hemşehrileri ile bir araya geldi. Kavak beldesinin gelişmek, büyümek için 31 Mart’ta Yağmur Başkana evet diyeceğini ve AK Belediyecilikle tanışacağını kaydeden İskenderoğlu, AK Parti’nin yerel kalkınmada öncü bir parti olduğunu belirtti.

Kalkınmanın, yerelden başladığını vurgulayan İskenderoğlu, AK Parti Hükümetleri olarak hangi partiden olduklarına bakmaksızın her zaman yerel yönetimlerin desteğinde olduklarını söyledi.

Kavak’tan sonra Gelibolu Evreşe’ye geçen Jülide İskenderoğlu, Evreşe Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde belediyenin düzenlediği program ve yemekte teşkilatla bir araya geldi. Programın ardından AK Parti Evreşe Belediye Başkanı ve Adayı Ali Kamil Soyuak ve teşkilat üyeleriyle birlikte Evreşe esnafı ziyaret edildi. Esnaf ziyaretinden sonra İskenderoğlu, Evreşe Belediyesi’nin düzenlediği, büyük heyecan ve çoşkuyla Evreşelilerin yoğun ilgi gösterdiği “Evreşe’nin Aydınlık Geleceğe Yürüyüşü”ne katıldı.

Evreşe Belediye Başkanı Dr. Ali Kamil Soyuak’a AK belediyecilik ile yaptığı çalışmalar için teşekkür ederek bundan sonraki dönemde de hükümet olarak, Grup Başkanvekili Bülent Turan ile birlikte hep yanlarında, desteklerinde olacaklarını vurguladı. 24 Haziran seçimleri ile birlikte yeni bir döneme geçildiğini hatırlatan İskenderoğlu, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin pekişmesi, ülke bekası için 31 Mart Seçimlerinin hayati öneme sahip olduğunu söyledi.

31 Mart’tan sonra 5 yıl daha seçim olmayacağını vurgulayan İskenderoğlu, “Gelecek beş yılı kazanmak veya gelecek beş yılı kaybetmek arasında bir tercih yapılacak. Biz, ülkemiz kazansın, milletimiz kazansın, Çanakkale’miz kazansın, Gelibolu’muz kazansın istiyoruz. Bırakın beş yılı Türkiye olarak 1 saati bir dakikayı bile kaybetmeye tahammülümüz yok. Gelecek beş yılı kazanırsak 2023 hedeflerini kazanırız, 2071 hedeflerini kazanırız” diyerek gayret ve çalışmalarından dolayı AK Parti teşkilatlarına teşekkür etti.


Bu haber 293 kez okundu.
Siyaset - 14:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  Çanakkale Belediyesine zabıta ve itfaiye eri alımı: Adaylardan en düşük KPSS puanlılar işe alındı!
  Çanakkale Belediyesi zabıta memuru ve itfaiye eri alımı sınav sonuçlarını açıkladı. Sınava katılan dört zabıta adayı arasından işe alınanın en düşük KPSS puanına sahip olması dikkat çekti. Çanakkale Belediyesinin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, 05 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen Zabıta Memuru ve 07/08 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen İtfaiye Eri alım sınavlarında başarılı olarak atanmaya kazananların […]
 • 02
  Seçim farklı, vaat aynı!
  2014 yerel seçimlerinde deniz taksi vaadinde bulunan CHP Çanakkale Belediye Başkan Adayı ve mevcut belediye başkanı Ülgür Gökhan’ın, 31 Mart yerel seçimleri için yine aynı vaatte bulunduğu ortaya çıktı. Ülgür Gökhan’ın 2014 yerel seçimleri için hazırlanan proje kataloğunda, “Deniz Taksi ve Dardanos, Güzelyalı İskeleleri Toplu Taşıma Sistemine ‘Denizi’ Ekliyoruz” başlığı altında, “Kent merkezinden Dardanos ve […]
 • 03
  Çarşıda bıçaklı saldırı!
  Kemalpaşa Mahallesi Hamdi Bey Sokak üzerindeki bir dükkanda müşteri olarak oturan bir kişi, kimliği belirsiz üç kişinin bıçaklı saldırısına uğradı. Çevrede büyük korku yaratan olay bugün saat 15:30 sıralarında yaşandı. Müşteri olarak gittiği bir dükkanda oturan bir genç, kimliği belirlenemeyen üç kişi tarafından bıçaklandı. Genci bıçaklayan kişiler ara sokaklara kaçarak gözden kayboldu. Olayın ardından bölgeye […]
 • 04
  Çan’da büyük panik yaratan ölümcül hastalık iddiası! Tularemi hastalığı nedir?
  Çanakkale’ye bağlı Çan ilçesinde içme sularında yaşanan sıkıntı nedeniyle 300 civarında kişinin ‘tularemi’ hastalığına yakalandığı iddia edildi. Sosyal medyada hızla yayılan ve İYİ Parti Çan Belediye Başkan Adayı Fazıl Sayın’ın da gündeme getirdiği iddia vatandaşlar arasında büyük paniğe neden oldu. İYİ Parti Çan Belediye Başkan Adayı Fazıl Sayın ilçede büyük paniğe yol açan hastalık iddiasına […]
 • 05
  Ayhan Gider: “Çanakkale’ye ve ismine yakışır bir Cumhuriyet Meydanı projesi yapıyoruz”
  Cumhur İttifakı AK Parti Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider, Cumhuriyetin 100. yılına yakışır bir Cumhuriyet Meydanı yapacaklarını söyledi. Gider, “Mevcut Cumhuriyet Meydanı ihtiyaca cevap verememektedir. Dünyadaki gelişmiş şehirlerin tamamında var olan kent meydanı kültürünü Çanakkale’de de yaşatacak, Cumhuriyetin 100. yılına hazırlanan Çanakkale’ye ve ismine yakışır bir meydan projesi yapıyoruz” dedi. Cumhur İttifakı AK Parti […]

HAVA DURUMU

26 Mart 2019 SALI
 • ÇAR 12.8°
 • PER 8.8°
 • CUM 10.4°

DÖVİZ KURLARI

 • BIST 99.326
  -0,51%
 • ALTIN 235.95
  0,06%
 • DOLAR 5.562
  0,21%
 • EURO 6.302
  0,11%

GÜNLÜK BURÇLAR