Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Açık
 • EURO 6.56
 • DOLAR 6.05

Gelecek Partisi İl Başkanı Hüseyin Yıldırım’dan ilk açıklama: “Geçmişe ağıt yakmaya değil, ortak bir gelecek inşa etmeye geliyoruz”

Siyaset - 16 Ocak 2020 20:38 A A

Ahmet Davutoğlu liderliğinde kurulan Gelecek Partisi’nin Çanakkale İl Başkanlığı görevine atanan Hüseyin Yıldırım yazılı açıklama yaptı.

“Geçmişe ağıt yakmaya değil, ortak bir gelecek inşa etmeye geliyoruz” diyen Gelecek Partisi Çanakkale İl Başkanı Hüseyin Yıldırım açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“12.12.2019 Tarihinde Türk siyasi tarihine katkı yapmak ve millete hizmet etmek amacıyla kurulan Gelecek Partisinin Çanakkale kurucu il başkanlığı görevi Genel Başkanımız Sn.Ahmet Davutoğlu riyasetinde yapılan istişareler sonucunda tarafıma tevdi edildi.

Ülkemizin yaşadığı zor dönemlerden geçerken gelecek adına gelecekten umutlu , yeni bir ufka yeni bir geleceğe yürüme iradesi gösteren  insanlar tarafından Eski Başbakanımız Sn.Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu önderliğinde ‘’Gelecek Milletimizindir, Gelecek Türkiye’nindir ‘’ söylemi ile kurulan Gelecek Partisinin Kurucu İl Başkanlığı gibi kutlu bir görevi icra etmekten onur ve gurur duyacağım.

İnşallah kısa zaman içerinde Çanakkale Merkez ilçemiz dahil 12 ilçemizde ve beldelerimizde teşkilatlanmamızı hızlı bir şekilde tamamlamayı planlıyoruz. Gidilmedik yer bizim değildir düsturu ile gece gündüz gelecek partisini ,vizyonumuzu ve misyonumuzu milletimize anlatarak milletimizin teveccühünü kazanmaya çalışacağız. Biliyoruz ki bu ülkenin  geleceğinden umutlu insanlara ihtiyacı var.

İlk adımını samimiyetle ve kararlılıkla attığımız bu kutlu yürüyüşün halkımız, ülkemiz ve insanlık için hayırlara vesile olacağından kimsenin şüphesi olmasın.

 Biz Gelecek Partisi olarak;

Geçmişe ağıt yakmaya değil, ortak bir GELECEK inşa etmeye geliyoruz.
Zamanı geçmiş eski sözleri tekrar etmeye değil, ‘yeni şeyler söylemeye’ geliyoruz.
Yeni şeyleri ancak geçmişten ilham alarak geleceği inşa edecek olanlar söyleyebilirler.
Yeni şeyleri ancak korkulardan ve tabulardan kurtulmuş olanlar söyleyebilirler.
Yeni şeyleri ancak bugüne inançları ve yarına umutları olanlar söyleyebilirler.
Susmaya değil konuşmaya, şikayet etmeye değil çözüm üretmeye, bağırmaya değil sakince ve muhabbetle hitap etmeye, surat asmaya değil tebessüm etmeye geliyoruz.
Gün bizi ayıran politikaları değil, bizi birleştiren ilkeleri konuşma günüdür.
Bu gelecek yürüyüşünde bize rehberlik edecek olan temel ilkelerimizi milletimizle paylaşmak ve bir anlamda ahitleşmek istiyoruz.

Siyasi davranış ilkemiz ahlâki tutarlılık ve şeffaflıktır. Göründüğümüz gibi olup, olduğumuz gibi görüneceğiz.

Türkiye’mizin önsözü olan Çanakkale’mizde bu önemli göreve layık gören başta Genel Başkanımız Sn.Prof.Dr.Ahmet Davutoğlu olmak üzere, partimizin üst kademelerine,desteğini bizden hiç esirgemeyen kurucular kurulu üyemiz,Kültür ve Turizm Politikaları Başkanımız Sn.Yeşim Karadağ’a ve tüm yol arkadaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Gelecek milletimizin gelecek Türkiye’mizindir diyerek yeni bir hal ile hallenmek isteyen herkesi partimiz çatısı altına davet ediyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum.


Bu haber 324 kez okundu.
Siyaset - 20:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ

 • 01
  Özgür Ceylan: “Depreme karşı Çanakkale’de ne yaptınız?”
  CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Çanakkale’nin yer ivmesi değerleri bakımından, deprem riski yüksek iller arasında olduğunu belirterek, depreme karşı yapılan hazırlıkların neler olduğunu sordu. Özgür Ceylan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın yanıtlaması için Meclis Başkanlığına verdiği önergede, “Çanakkale’de yapı stokunun tespit edilerek, deprem riski altındaki yerleşim yerlerinde yapıların deprem yönetmeliğine uygun inşa edilip edilmedikleri hususunda gerekli […]
 • 02
  Lapseki’de doğalgaz ön abone işlemleri yeniden başladı
  Altyapı çalışmalarına 2017 yılında başlanan ve kısa bir sürede doğalgaz dağıtımına başlanan Lapseki’de tüm mahalleler doğalgaza kavuşacak. Lapseki’de belirli bölgelere verilen doğalgaz, çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Dalyan Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi ve Gazi Süleyman Paşa Mahallelerine de verilmeye başlanacak. Bir süredir devam eden teknik altyapı çalışmalarında sona gelinmesi sebebiyle, AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş. yetkilileri tarafından yeniden ön […]
 • 03
  Başkan Erdoğan, sorunları yerinde inceledi
  Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Şirintepe Mahallesi Kırlar Mevkii’nde incelemelerde bulunarak, sorunları yerinde dinledi. Talepleri dinleyerek sorunları yerinde tespit etmek için ziyaretlerini aralıksız olarak sürdüren Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Şirintepe Mahallesi Kırlar Mevkii’nde incelemelerde bulundu. Nilüfer Hatun Camii ve bölgesinde sorunları dinleyen Başkan Erdoğan’a, Şirintepe Mahallesi Muhtarı Necati Arı ve birim müdürleri eşlik etti. […]
 • 04
  Yeni yönetimden ilk ziyaret Ezine’ye
  Naim Makas bakanlığında oluşturulan AK Parti Çanakkale İl Yönetimi, ilk ziyaretini AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nun da katılımıyla AK Parti Ezine İlçe Başkanlığına yaptı. İl Yönetim Kurulunun kamuoyuna ilan edilmesinin ardından soluğu Ezine’de alan AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti İl Başkanı Naim Makas, İl Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Üstün ve AK […]
 • 05
  Çan Belediyesi Sosyal Tesisleri hizmete açıldı
  Sosyal Belediyecilik anlayışıyla hizmetlerine her geçen gün yenisini ekleyen Çan Belediyesi, uygun fiyatlarla hizmet verecek olan İsmet İnönü Parkı Sosyal Tesislerini kısa süreli bir tadilatın ardından hizmete açtı. 14 Şubat Sevgililer Gününde hizmete açılan İsmet İnönü Parkı Sosyal Tesisleri, Çan Belediyesi tarafından düzenlenen müzik dinletisiyle misafirlerine keyifli bir akşam yaşattı. Geceye eşi Şebnem Öz birlikte […]

HAVA DURUMU

18 Şubat 2020 SALI
 • ÇAR 13.6°
 • PER 12.0°
 • CUM 5.8°

DÖVİZ KURLARI

 • BIST 120.792
  0,53%
 • ALTIN 308.10
  0,24%
 • DOLAR 6.049
  0,06%
 • EURO 6.556
  0,07%

GÜNLÜK BURÇLAR