Baskıyol Reklam
Asbak Reklam 2

68 yaşındaki hastaya üç başarılı operasyon

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
68 yaşındaki hastaya üç başarılı operasyon
Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi KVC ekibi, bir süredir göğsünde ağrı ve baskı hissi yaşayan 68 yaşındaki hastaya üç başarılı operasyon birden gerçekleştirdi.

Hastanenin resmi sosyal medya hesabından, “KVC ekibi başarılı operasyonlara imza attı” başlığıyla yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bir süredir yaşadığı göğüste ağrı ve baskı hissi, merdiven çıkarken yorulma şikayetleri üzerine Asendan aort anevrizması (Ana damar genişlemesi), 3 damar koroner arter hastalığı ve aort kapak yetmezliği tespit edilen 68 yaşındaki bayan hastamıza bir dizi başarılı operasyon gerçekleştirildi.

Operasyonu gerçekleştiren başarılı KVC uzmanlarımızdan Op. Dr. Kıvanç Bayatlı, “Gerekli ameliyat hazırlıkları yapılan 68 yaşındaki bayan hastamıza 3 damar koroner bypass, asendan aorta replasmanı (Ana damar değişimi), ve aort kapak tamiri operasyonlarını ekip olarak başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Hastamızın genel durumunun iyi olması ve şikayetlerinin geçmesi üzerine 6. Gününde şifa ile taburcu edildi” Dedi.

Hastamızı odasında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Başhekim Op. Dr. Hasan Keser “Başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı Kalp-Damar Cerrahisi ekibimize teşekkür ediyorum” dedi.”


 


Bülent Turan’dan üç ilçeye yeni okul müjdesiÖnceki Haber

Bülent Turan’dan üç ilçeye yeni okul müj...

Çarşı yayalaşıyor: İşte trafiğe kapatılacak sokaklarSonraki Haber

Çarşı yayalaşıyor: İşte trafiğe kapatıla...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!