Ataçlar Reklam
Asbak Reklam 2

AK Parti’den köy ziyaretleri

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
AK Parti’den köy ziyaretleri
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve yönetim kurulu üyeleri, üye kamoanyası çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
17 Petrol Reklam

AK Parti Genel Merkezi tarafından il ve ilçe teşkilatlarına gönderilen yeni üye hedeflerine ulaşmak için Merkez İlçe Teşkilatı, Başkan Yıldıray Ölçek öncülüğünde tam kadro sahaya çıktı. 

Geçtiğimiz hafta boyunca çalışmalarını sürdüren Merkez İlçe Teşkilatı, mahalle, köy ve Kepez beldesinde çalışmalarına ağırlık verdi. 

Üye çalışmaları kapsamında Başkan Ölçek ve ekibi, hafta boyunca Çıplak, Gökçalı, Dümrek, Kızılkeçili, Musaköy, Yukarıokçular ve Karacaören köylerini tek tek ziyaret etti. 

Köy ve mahalle ziyaretleri esnasında açıklamalarda bulunan Başkan Ölçek, “ Teşkilatımızın her kademesi ile kucaklaşıyoruz. Pandemi dolayısıyla ziyaretlerimizi kısıtlı sayıda gerçekleştirebiliyoruz. İnşallah bu süreci atlattıktan sonra, teşkilatımızla daha fazla bir araya geleceğiz. Beldemiz, köylerimiz bizler için çok önem arz etmektedir. Bu nedenle ziyaretlerimize belde ve köylerimizden başladık” dedi. 

Ölçek üye çalışmalarına tüm teşkilatın tam kadro dahil olduğunun da altını çizerek, “ Her zaman halkımızla birlikteyiz. Hemşehrilerimizi kibrin olmadığı kardeşlik ve hoşgörünün yer aldığı, AK Partimiz de siyaset yapmaya, gönül verdiği davaya üye olmaya davet ediyorum” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:
ÇATOD ve LIFECON arasında 'ÇATOD AKADEMİ' iş birliğiÖnceki Haber

ÇATOD ve LIFECON arasında 'ÇATOD AKADEMİ...

Esra Yüksel'den belediyeye çağrı: "Tedbirler sürekli denetlenmeli"Sonraki Haber

Esra Yüksel'den belediyeye çağrı: "Tedbi...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!