AK Parti’den şehit ve gazi ailelerine tam kadro ziyaret

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
AK Parti’den şehit ve gazi ailelerine tam kadro ziyaret
AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas ve yönetim kurulu üyeleri, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı kapsamında Çanakkale ve ilçelerinde bulunan şehit yakınları derneklerini ziyaret etti.

İlk ziyareti Çanakkale Anadolu Şehit Aileleri Derneğine gerçekleştiren AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek, İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Karadayı, İl Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal ve teşkilat üyeleri buradaki şehit ve gazi yakınlarıyla bir araya geldi.

ZİYARETLER EŞ ZAMANLI OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İl Başkanlığı bünyesinde Çanakkale’nin tüm ilçelerinde ziyaretler eş zamanlı olarak gerçekleştirildi. AK Parti teşkilatının ziyaretler kapsamında ikinci durağı ise Çanakkale Şehit ve Gazi Aileleri Derneği oldu.

AK Parti Çanakkale İl Başkanlığından söz konusu ziyaretlere ilişkin yapılan açıklamada, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programları kapsamında partimizin İl Başkanlığı, Kadın Kolları Başkanlığı, Gençlik Kolları Başkanlığı yönetim ve üyeleriyle birlikte Çanakkale'nin 12 ilçesinde şehit ve gazi aileleri ziyaretleri gerçekleştirildi. Bu ziyaretler kapsamında tüm birim başkanları ve yönetim kadroları ailelere ve derneklere dair notlarını alarak her zaman yanlarında olduğunu belirtti'' ifadelerine yer verildi.


 


Çanakkale Belediyesi alternatif su kaynaklarını araştırıyorÖnceki Haber

Çanakkale Belediyesi alternatif su kayna...

Ayvacık’ta serinlemek için denize giren yaşlı adam boğuldu!Sonraki Haber

Ayvacık’ta serinlemek için denize giren...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!