AK Parti’li kadınlardan yaşlı vatandaşlara ziyaret

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
AK Parti’li kadınlardan yaşlı vatandaşlara ziyaret
AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı Sosyal Politikalar Birimi tarafından düzenlenen sosyal sorumluk projeleri kapsamında partili kadınlar, yaşlı vatandaşlara yönelik bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. 

Çanakkale Yorum | Söz konusu ziyaretlere AK Parti Çanakkale İl Kadın Kolları Başkanı  Özlem  Karadayı, AK Parti Sosyal Politikalar Birim Başkanı Arzu Bendeş, il ve ilçe kadın kolları üyeleriyle birlikte mahalle başkanları katıldı.

Ziyaret ve sosyal sorumluluk projeleri kapsamında temaslarda bulunan AK Parti’li kadınlar, bir araya geldikleri yaşlı vatandaşlarla sohbet etti.

Ziyaretlerine ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti Sosyal Politikalar Birim Başkanı Arzu Bendeş, yaşlılara hürmet edilmesi gerektiğinin altını çizerek, “AK Parti İl Başkanlığımız, Kadın Kolları Başkanlığımız ve Mahalle Başkanlarımız ile medeniyet ve kültür değerlerinin nesilden nesile aktarılması konusunda önemli role sahip olan değerli büyüklerimize ziyaretler gerçekleştirerek sohbet etme imkanı bulduk, hayır dualarını almak nasip oldu. Güler yüzleri ile yaptıkları ev sahipliği için kendilerine çok teşekkür ederiz” dedi.


 


ÇTSO’dan Çanakkale Barosu’na ziyaretÖnceki Haber

ÇTSO’dan Çanakkale Barosu’na ziyaret

CHP İl Başkanlığı: “İktidarın kurduğu bu bozuk düzeni değiştireceğiz”Sonraki Haber

CHP İl Başkanlığı: “İktidarın kurduğu bu...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!