Aralık 2022’de bitecekmiş… Hadi inşallah…

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Aralık 2022’de bitecekmiş… Hadi inşallah…
Teknik inceleme gezisi kapsamında ziyaretlerini sürdüren Başkan Gökhan, Yeşil Yerel Yönetim ve Kültür Merkezi binasında incelemelerde bulundu. Başkan Gökhan, çalışmaların durumu ve ilerleyişi hakkında bilgi aldı.

Çanakkale Belediyesi’nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre; Yeşil Yerel Yönetim ve Kültür Merkezi inşaat çalışmaları kapsamında; bina içerisinde duvar, sıva, izolasyon gibi imalatlar büyük ölçüde tamamlanırken, teras ve ıslak hacimlerin seramikleri ile asma tavan imalatlarına ise belirlenen program çerçevesinde başlanması planlanıyor. Cephe imalatlarında ise kedi yolları ve alüminyum cephe doğramaları büyük oranda tamamlanırken, alüminyum doğrama cam montajları, kör cephe mantolamaları ve prekast cephe montaj işleri ise tüm hızı ile devam ediyor.

Çok amaçlı salon ve nikah salonu gibi mekanların tribün ve sahne taşıyıcı çelik imalatları büyük oranda bitirilerek, sahne mekanik sistemlerinin montajına başlanıldı. Elektrik imalatlarında ise altyapı çalışmaları tamamlanırken, kablolamalar, asansör işleri, kablo kanal imalatları devam ediyor. Sıhhi ve kalorifer tesisatı ile havalandırma imalatlarının da devam ettiği Yeşil Yerel Yönetim ve Kültür Merkezi binasının 2022 yılı Aralık ayında tamamlanması planlanıyor.


Bülent Turan müjdeyi verdi… Çanakkale’ye 106 yeni doktor atandıÖnceki Haber

Bülent Turan müjdeyi verdi… Çanakkale’ye...

1915 Çanakkale Köprüsü’nün son tabliye bloğu geldiSonraki Haber

1915 Çanakkale Köprüsü’nün son tabliye b...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!