Ayvacık Belediyesi'nden toplu sünnet şöleni

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ayvacık Belediyesi'nden toplu sünnet şöleni
Ayvacık Belediyesi, ilçenin kurtuluş günü etkinlikleri kapsamında yapılan ve geleneksel hale gelen toplu sünnet şölenini bu sene de gerçekleştirdi. 

21 Eylül Ayvacık'ın düşman işgalinden kurtuluş günü etkinlikleri kapsamında belediyeye başvuru yapan ailelerin çocuklarının sünnet işlemleri tamamlandı. 

Konuya ilişkin Ayvacık Belediyesi'nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“21 Eylül Kurtuluş Etkinlikleri kapsamında sosyal sorumluluk projesi olarak geleneksel hale gelen toplu sünnet şenliğimizde başvuru yapan çocuklarımızın sünnet işlemleri tamamlandı. Bu konuda belediyemize destek veren Özel Esencan Hastanesi başhekimi Sayın Dr. Nihat Bağ ve eşi Aynur Gurbanova Bağ, Sayın Dr. Ali Günçaltı, Hemşirelerimiz Sevda Halli, Nazlı Sağlam, Ahmet Turgut, Şafak İncedayı ve Hastane Sahibi Sayın Taşkın Yenidünya beyefendiye ailelerimiz ve belediyemiz adına çok teşekkür ederiz. Belediye Başkanımız Sayın Mesut Bayram'ın şehir dışında olması sebebiyle çocuklarımıza Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Mehmet Yeşil refakat edip geçmiş olsun dileklerini iletti. Ailelerimize hayırlı olmasını temenni eder, çocuklarımıza sağlıklı günler dileriz."

Sünnet olan çocuklar için 20 Eylül Pazartesi günü toplu düğün yapılacağı belirtildi.


 


CHP’li Erkek’in '12 Eylül’ paylaşımına, AK Parti’li Makas’tan tepki!Önceki Haber

CHP’li Erkek’in '12 Eylül’ paylaşımına,...

Çanakkale’de uyuşturucu operasyonları: 4 tutuklamaSonraki Haber

Çanakkale’de uyuşturucu operasyonları: 4...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!