Asbak Reklam 2

Ayvacık Belediyesi’ne ait rögar kapakları ile mazgallar çalındı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ayvacık Belediyesi’ne ait rögar kapakları ile mazgallar çalındı
Ayvacık Belediyesi, dün gece 01.00 – 04.00 saatleri arasında ilçenin birçok sokağından belediyeye ait rögar kapakları ile mazgalların kimliği belirsiz kişilerce çalındığını duyurdu.
17 Petrol Reklam

Birçok görgü tanığının olduğu hırsızlık olayına ilişkin, şüphelilerin eşkalleri ve kullandıkları aracın tespiti için emniyet güçlerince çalışma başlatıldığını duyuran Ayvacık Belediyesi’nin açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

“Dün gece 01.00 - 04.00 saatleri arasında ilçemizin birçok sokağından belediyemize ait rögar kapağı ve mazgal çalınmıştır. Birçok görgü tanığının bulunduğu olayda araç ve şahısların eşkalleri İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından araştırılıyor. İhbarda bulunan vatandaşlarımıza teşekkür ederiz. Tamamı tespit edilerek tutanak altına alınan rögar kapakları işaretlenmiştir. Ancak araç kullanan vatandaşlarımızın yine de dikkatli olmaları rica olunur. Halkımızın bu tarz olaylarda emniyete ve belediyemize bildirmeleri rica olunur. Olayın en kısa sürede aydınlatılması için takipçisi olmaya devam edeceğiz.”


 


Başkan Öz, belediye işçilerinin bayramını kutladıÖnceki Haber

Başkan Öz, belediye işçilerinin bayramın...

Çan’da tam kapanma denetimleri sürüyorSonraki Haber

Çan’da tam kapanma denetimleri sürüyor

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!