Kale Grubu Banner
Asbak Reklam 2

Başkan Erdoğan, OSB ziyaretlerini sürdürüyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Erdoğan, OSB ziyaretlerini sürdürüyor
Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Biga Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret ederek, üretim tesislerinde incelemelerde bulundu.
17 Petrol Reklam

Biga Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yatırımcıları ziyaret etmeye devam eden Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, AK Parti Biga İlçe Başkanı Hasan Sepici ve MHP Biga İlçe Başkanı Salih Altınkaya ile birlikte üretim fabrikalarında incelemelerde bulunarak firma sahiplerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Erdoğan ayrıca fabrikasında yangın çıkan bir firmaya da geçmiş olsun dileklerini iletti.

Biga’nın ekonomik anlamda büyük bir atılım gerçekleştirdiğini belirten Başkan Erdoğan, “Her imkanımız olduğunda bölge ekonomisine katma değer ve istihdam sağlayan, birçok alanda üretim yapıp çoğunluğunu ihraç eden fabrikalarımızın bulunduğu Balıklıçeşme’deki Organize Sanayi Bölgemizi ziyaret etmeyi sürdürüyoruz. Bugün de üretim yapan firmaları ziyaret ederek çalışmaları dinledik ve hayırlı işler diledik. Bir firmamızda çıkan yangın nedeniyle geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Biga’mız tarımı, hayvancılığı ve turizmiyle gelişme gösterirken aynı zamanda sanayisiyle de adından söz ettiriyor. OSB’mizdeki katılım ve yatırımlara baktığımızda bölgenin dolduğunu, Hükümetimizin 5 bin metrekare daha kazandırıp 2. etap çalışmalarıyla 25 firmanın daha hizmet vereceğini biliyoruz. Bölgemize ve ülkemize yapılan yatırım beraberinde gelen üretim ve istihdam hamleleri bizi mutlu ediyor. Geçtiğimiz haftalarda da AK Parti Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan, Çanakkale Valimiz İlhami Aktaş ve AK Parti İl Başkanımız ve geniş bir heyetle bölgemizi ziyaret ederek TSO ve OSB Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan ve yönetimiyle bir toplantı gerçekleştirmiştik. Bölgemizin ve Biga`mızın her geçen gün daha da kalkınması ve gelişmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Kıymetli yöneticilerimize, bölgemize katkılarından ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Firma yetkilileri de ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.


 


İskenderoğlu, Lapseki Su Arıtma Tesisi’ni incelediÖnceki Haber

İskenderoğlu, Lapseki Su Arıtma Tesisi’n...

Çan Belediyesi Güreş Kulübü sporcusu Türkiye ikincisi olduSonraki Haber

Çan Belediyesi Güreş Kulübü sporcusu Tür...

Yorum Yazın

Lapseki’de skandal olay: Emniyet Müdürü ile Başkomiser kavgaya tutuştu, polislerin görev yerleri değiştirildi!
Ezine’de orman yangını!
Kale Grubu, 64’üncü yaşını kutladı 
Bülent Turan: “Çin’den sonra dünyada en çok büyüyen ikinci ülke Türkiye”
1915 Çanakkale Köprüsü’nün 3’üncü mega blok tabliye montajı başladı
Öğrenciler ÇOMÜ’den memnun
Başkan Öz: “Köylülerimizi yalnız bırakmıyoruz”
Jandarma, bayram süresince zehir tacirlerine göz açtırmadı
Gaz pedalı takı kalan tır dehşet saçtı: Feci şekilde can verdi!
Bülent Turan: “Amerikan parasıyla bağımsızlık türküsü mü söylenir?”

Başka haber bulunmuyor!