Baskıyol Reklam
Asbak Reklam 2

Başkan Makas: “Öğretmenlerimiz her daim fedakarlığın ve sevginin simgesi olmuşlardır”

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Makas: “Öğretmenlerimiz her daim fedakarlığın ve sevginin simgesi olmuşlardır”
AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Ülkenin aydınlanması ve çağa yön verecek gençlerin yetiştirilmesi için gecesini gündüzüne katarak çalışan öğretmenlerin haklarının ödenemeyeceğine dikkat çeken Başkan Makas, 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bir toplumun aydın ve gelişmiş olması, o toplumun ahlaklı, bilgili ve yetenekli olmasından geçer. Aileden alınan ilk eğitimin, bilgi ile harmanlanarak pekiştirilmesinde en önemli rol, kuşkusuz öğretmenlerimize düşmektedir.

Modern, güçlü, üreten, araştıran, milli ve manevi değerlerini sahiplenen yeni nesillerin yetiştirilmesinde en büyük paya sahip olan öğretmenlerimiz her daim fedakarlığın ve sevginin simgesi olmuşlardır.

Ülkemizin aydınlanması ve çağa yön verecek olan gençlerimizi yetiştirmek için gecesine gündüzüne katarak çalışan, milli ve manevi değerlerimizin teminatı öğretmenlerimizin hakları ödenmez.

Özellikle içerisinde bulunduğumuz pandemi sürecinde, gençlerimizin eğitim öğretimden uzak kalmamaları için öğretmenlerimizin gösterdiği çaba, özveri ve fedakarlık hepimizin malumudur.

‘Öğretmenden, eğiticiden mahrum bir millet, henüz bir millet adını alma yeteneğini kazanamamıştır’ sözüyle öğretmenlerimizin önemine vurgu yapan başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü en içten dileklerimle kutluyor, ebediyete irtihal etmiş öğretmenlerimizi saygı ve şükranla anıyorum.”

                                                                                                   


Turan ve İskenderoğlu’ndan Öğretmenler Günü mesajıÖnceki Haber

Turan ve İskenderoğlu’ndan Öğretmenler G...

Denizden 250 kilogram ağırlığında hayalet ağ çıkarıldıSonraki Haber

Denizden 250 kilogram ağırlığında hayale...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!