Asbak Reklam 2

Başkan Makas’ın 1 Mayıs mesajı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Makas’ın 1 Mayıs mesajı
AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
17 Petrol Reklam

Başkan Makas, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Emek ve alın terinin ne denli kutsal iki kavram olduğunu Peygamber Efendimiz bir hadisi şerifinde, ‘İşçinin ücretini alın teri kurumadan önce ödeyiniz’ buyurarak ifade etmiştir.  Bir işte emek ve alın teri varsa, şüphesiz ki orada helal kazanç vardır. Evine ekmek götürmek için dişini tırnağına takarak çalışan, bağlı bulunduğu iş yerini kalkındırmak için fedakârca emeğini ortaya koyan işçilerimizi daha iyi şartlarda istihdam etmek tüm işverenlerimizin önceliği olmalıdır. 

Dünyayı esir alan koronavirüs salgını, geçimlerini gündelik yevmiyeyle sağlayan işçilerimizi elbette etkiledi ancak devletimiz, açıkladığı çeşitli destek paketleriyle işçisinin yanında oldu. Olmaya da devam edecek. 17 Mayıs’a kadar sürecek tam kapanma, umut ediyorum ki bu salgın musibetinden kurtulma yolunda bizlere önemli bir fırsat sağlayacaktır. Bu vesileyle halkımıza bir kez daha pandemi tedbirlerine sıkı sıkıya uymaları çağrısında bulunuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyor; emeğin ve alın terinin temsilcisi işçilerimize sağlık, başarı ve hayırlı kazançlar diliyorum.” 
 

Anahtar Kelimeler:
Başkan Öz: “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun”Önceki Haber

Başkan Öz: “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gü...

Türkiye salgındaki en yüksek günlük can kaybına ulaştı: 394 ölümSonraki Haber

Türkiye salgındaki en yüksek günlük can...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!