Reklamı Geç
Gestaş İlan 2
Ataçlar Reklam
Asbak Reklam 2

Başkan Semizoğlu, Çan Karma OSB toplantısına katıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Semizoğlu, Çan Karma OSB toplantısına katıldı
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Çan Kaymakamlığı tarafından organize edilen, Çan Karma Organize Sanayi Bölgesi kuruluşu için gerçekleştirilen toplantıya katıldı.
17 Petrol Reklam

Çan Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleştirilen toplantıda, Çan Kaymakamı Mustafa Gürdal, Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz, ilçe Esnaf ve Oda Başkanları ile siyasi parti temsilcileri hazır bulundu. 

Çan Karma OSB’nin kuruluş süreçleri hakkında gerçekleştirilen toplantıyla ilgili bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu, “Çan Karma Organize Sanayi Bölgesi çalışmaları hızla devam ediyor. 1915 Çanakkale Köprüsü ve Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nden sonra bölgemizin ekonomisine çok önemli katkı sağlamasını düşündüğümüz Çan Karma OSB’nin kuruluş çalışmaları için Çan Kaymakamımız Başkanlığında bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduk. Çan Karma OSB’nin kuruluş süreçlerinde Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak her türlü desteği vermeye hazırız. Yasal başvuru süreçleri tamamlandıktan sonra aynen Ezine Gıda İhtisas OSB’mizde olduğu gibi Çan Karma OSB’mizin de çok hızlı bir şekilde kurulacağına eminiz. 1915 Çanakkale Köprüsü’nün tamamlanmasıyla Çan ilçemizde lojistik olarak çok önemli bir konuma erişecek” dedi.   


 


CHP'den Ülgür Gökhan'ın sözleri hakkında ilk açıklama: "Yaşanan olaydan üzüntümüzü belirtmek isteriz"Önceki Haber

CHP'den Ülgür Gökhan'ın sözleri hakkında...

Ülgür Gökhan'ın sözlerine CHP ve İYİ Parti'den ortak tepki: "Kelimeleri özenle seçmek ve dikkatli olmak gibi bir görevle yükümlüyüz"Sonraki Haber

Ülgür Gökhan'ın sözlerine CHP ve İYİ Par...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!