Asbak Reklam 2

Bayramiç Belediyesi yeni tesis yapımında sona geldi: Tüm hizmet birimleri aynı çatı altında toplanacak

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bayramiç Belediyesi yeni tesis yapımında sona geldi: Tüm hizmet birimleri aynı çatı altında toplanacak
Geçtiğimiz ekim ayında, tüm hizmet birimlerinin aynı çatı altında bulunduğu bir tesis inşa etmeye başlayan Bayramiç Belediyesi, tesisisin yapımında sona geldi. Yeni tesis, yakında hizmete giriyor.
17 Petrol Reklam

Bayramiç Belediyesi, şehrin merkezinde dağınık bir şekilde bulunan hizmet birimlerini tek bir çatı altında toplamak amacıyla geçtiğimiz ekim ayında Ağaçköy yolu üzerinde bulunan belediye arazisi üzerinde tesis yapımına başlamıştı. 

Çalışmayı yakından takip eden Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, tesiste başkan yardımcıları Ahmet Karadeniz, Hasan Ferdi Yılmaz ve birim amirleriyle bir araya geldi. Tesisisin eksiklerini yerinde gören Başkan Uygun yapılacak çalışmalarla ilgili birim amirleriyle fikir alışverişinde bulundu. 

Tesise ilişkin bilgi veren Başkan Uygun, “İnşası biten ve iç kısmı döşenen tesisimizin ufak eksiklerini tamamlıyoruz ve birimlerimiz de sırayla buraya taşınıyor. Çok yakında tesisimiz hizmete girecek. Aşevi, fen işleri deposu, temizlik işleri, park bahçeler, su arıza, zabıta deposu, araç bakım deposu, metal ve ahşap atölyesi ile hizmet birimlerinin otoparkını aynı çatı altında topladık. Tesis, 1.400  metrekare bir alan üzerinde yaklaşık 3 milyon TL’ye mal oldu. Hizmet birimlerimizin taşınmasının tamamlanmasının ardından şehir merkezindeki alanı, otoparka dönüştüreceğiz. Daha organize hizmet verilmesi ve şehir trafiğinin rahatlatılması adına iyi bir çalışma oldu. Biz de vaatlerimizden birini yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İlçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.


Çanakkale Boğazı’nda müsilaj temizliği 3’üncü gününde devam ediyorÖnceki Haber

Çanakkale Boğazı’nda müsilaj temizliği 3...

Yaza girerken ‘ton’la kilo verinSonraki Haber

Yaza girerken ‘ton’la kilo verin

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!