Ataçlar Reklam
Asbak Reklam 2

Bülent Turan: “Cumhuriyet, cumhurla 100’üncü yılına koşuyor”

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bülent Turan: “Cumhuriyet, cumhurla 100’üncü yılına koşuyor”
AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayımladı.
17 Petrol Reklam

“Cumhuriyeti geleceğe güçlü bir şekilde taşımak en büyük görevimiz” diyen Turan, “Cumhuriyet; cumhurla, milli iradenin ışığıyla 100. yılına koşuyor. Destansı bir direniş ve mücadele sonucunda Cumhuriyet kurularak egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğu ilan edildi. Koruyup yüceltmek, güçlü bir demokrasiyle taçlandırmak görevimiz” dedi.

Turan sözlerini şöyle sürdürdü: 

“97. yıl dönümüne şahitlik ettiğimiz Türkiye Cumhuriyeti’ni ilelebet payidar kılmak ve uluslararası alanda demokrasisiyle rol model haline getirmek için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz. Kadim tarihimizden aldığımız güçle, Türkiye’yi her alanda büyütmek, daha müreffeh kılmak, ecdadımızın emanetini daha güçlü bir şekilde yarınlara taşımak en büyük gayemiz.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, kahraman ecdadımızı, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle anıyor; Çanakkaleli hemşehrilerimizin ve milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyoruz.”
 

Anahtar Kelimeler:
Bülent Şarlan: “Hakimiyet; kayıtsız, şartsız, milletindir”Önceki Haber

Bülent Şarlan: “Hakimiyet; kayıtsız, şar...

Muharrem Erkek: "Biz Mustafa Kemal Atatürk'üz!"Sonraki Haber

Muharrem Erkek: "Biz Mustafa Kemal Atatü...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!