Bülent Turan: “Gelibolu Limanı’nın üst yapı ihalesi yapılacak”

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bülent Turan: “Gelibolu Limanı’nın üst yapı ihalesi yapılacak”
AK Parti Gelibolu İlçe Teşkilatı’nı Meclis’te ağırlayan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, “Gelibolulu hemşehrilerimizin uzun zamandır beklediği liman projesinin üst yapı ihalesini salı günü yapıyoruz” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti Gelibolu ilçe Teşkilatı’nı Meclis’te ağırladı. Programa, AK Parti Gelibolu ilçe Başkanı Serhad Sürücü, AK Parti Gelibolu ilçe Kadın Kolları Başkanı Aytaç Boyacı, AK Parti Gelibolu ilçe Gençlik Kolları Başkanı Engin Süer ve AK Parti Gelibolu Teşkilatı mensupları katıldı.

"SALI GÜNÜ LİMANIN İHALESİNİ YAPIYORUZ"

Programdan sonra teşkilata seslenen AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Gelibolu’muzun doğal gaz sıkıntısını çözdük. Geçtiğimiz günlerde ilk doğal gaz ateşi yandı. Hemşehrilerimizin tüm beklentilerinin karşılanması için elimizden geleni yapıyoruz. Biliyorsunuz, uzun zamandır bir liman meselesi var. Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’yla birlikte bu konuda çok ısrarcı olduk, talep ettik; ama mahkeme süreci, iptal başvuruları nedeniyle süreç çok uzadı. Alt yapısını bitirmiştik; fakat asıl ana işi yapamamıştık. Şimdi bir müjde vermek istiyorum. İnşallah bu Salı günü Gelibolu Limanı’nın üst yapısı için ihalesini yapıyoruz. Gelibolu Feribot Terminali’nin ihalesinden sonra da çalışmaları çok kısa sürede bitirmek istiyoruz. Gelibolu’muzun tarihi dokusunu koruyarak trafik yoğunluğunu şehrin dışına alacağız” dedi.


Başkan Koçer, Kılıçdaroğlu ile buluştuÖnceki Haber

Başkan Koçer, Kılıçdaroğlu ile buluştu

Ezine Belediyesi’nden çocuklara karne hediyesi: ‘Bremen Mızıkacıları’Sonraki Haber

Ezine Belediyesi’nden çocuklara karne he...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!