Asbak Reklam 1

Bülent Turan: "Meclis'te temsilcisi bulunan tüm siyasi partilerimizin Çanakkale İl Başkanlarını aradım”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Bülent Turan: "Meclis'te temsilcisi bulunan tüm siyasi partilerimizin Çanakkale İl Başkanlarını aradım”
AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas başkanlığında yapılan İl Yönetim Kurulu toplantısına telekonferans yolu ile katıldı. 

Teşkilat çalışmalarından, Covid-19 salgını mücadelesine kadar bir dizi konunun görüşüldüğü toplantıda, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan dikkat çeken açıklamalar yaptı. 

Turan'ın açıklamaları şu şekilde:

"Süreci tüm dinamiklerle beraber yönetmeye büyük gayret gösteriyoruz. Tüm kesimlerin sorunlarına çözüm bulmak adına daha önce nasıl STK’larımızı, muhtarlarımızı, kaymakamlarımızı aradıysak TBMM’de temsilcisi bulunan tüm siyasi partilerimizin Çanakkale İl Başkanlarını arayarak sürece ilişkin taleplerini ve tespitlerini istişare ettik. Edindiğimiz kanaatleri başta Valimiz olmak üzere konunun tüm muhataplarıyla paylaştık. Çanakkale’mizin en kısa sürede bu salgının üstesinden geleceğine inancımız tam. Tüm il yöneticilerimiz, kurum müdürlerimiz, sağlık çalışanlarımız, emniyet güçlerimiz elinden gelenin fazlasını yapıyor. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz. Devletimiz tabi ki görevinin başında. Valimiz, Kaymakamlarımız devletimizi temsil ederken siz il yönetimimizde adeta milleti temsil ediyorsunuz. Devlet kendine başvurana yardımcı olur. Ancak siz başvurmayanı bulup ‘Size nasıl yardımcı olabilirim’ demelisiniz. Bu süreçte asli görevlerimizi de unutmamalıyız. AK Parti mensubu arkadaşlarımız teşkilat çalışmalarına sağlık uyarılarına dikkat ederek devam etmeli. Bir ‘merhaba’ya bile ihtiyacımız olan bugünlerde herkes mutlaka eşini, dostunu, mahallesindeki esnafı, arkadaşlarını bir kere bile olsa arasın sorsun. Bizi biz yapan birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendirerek yolumuza devam etmektir."
 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Öz iyi haberi duyurdu: "Derin Su'nun tedavisi için gerekli cihazın siparişi verildi"Önceki Haber

Başkan Öz iyi haberi duyurdu: "Derin Su'...

CHP'den Başkan Uygun'a destek açıklaması: "Yanında olmaya devam edeceğiz"Sonraki Haber

CHP'den Başkan Uygun'a destek açıklaması...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!