Baskıyol Reklam
Asbak Reklam 2

Bülent Turan: “Yasalaşan teklifimiz vergi mükelleflerine kolaylıklar içeriyor”

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bülent Turan: “Yasalaşan teklifimiz vergi mükelleflerine kolaylıklar içeriyor”
AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, TBMM Genel Kurulu’nda kabul edilen Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi üzerine açıklamalarda bulundu.

Turan, “Salgın sürecine rağmen Türkiye olarak hedeflerimizden vazgeçmiş değiliz. Ülkemizi her alanda büyütmek, milletimizin beklentilerine cevap vermek önceliklerimiz” dedi.
Kabul edilen Kanun Teklifiyle birçok önemli düzenlemenin hayata geçeceğini ifade eden Turan, sözlerini şöyle sürdürdü: 

“Yasalaşan teklifimiz; vergiye uyumlu mükelleflerimize kolaylıklar, 850 bin esnafımıza gelir vergisi muafiyeti, tarım sektörü ve çiftçilerimizin desteklenmesini teminen tarımsal destekleme ödemelerinde vergi kesintisinin kaldırılması, sosyal medya içerik üreticilerimize vergi kolaylığı sağlanması ve vergi işlemlerinin elektronik ortamda yapılabilmesi gibi milyonlarca vatandaşımızı ilgilendiren önemli düzenlemeler içeriyor. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’yla birlikte ülkemize, üreticilerimize, çiftçilerime, esnaflarımıza ve tüm hemşehrilerime hayırlı olmasını diliyoruz.”
 


Başkan Erdoğan: “Biga’mızın sorunlarını istişareyle çözüyoruz”Önceki Haber

Başkan Erdoğan: “Biga’mızın sorunlarını...

Benzin ve motorine bu gece zam geliyor!Sonraki Haber

Benzin ve motorine bu gece zam geliyor!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!