Ataçlar Reklam
Asbak Reklam 2

Bülent Turan'dan teşkilatlara uyarı: "Teşkilatçılık, sadece kamu kurumu ve STK ziyareti yapmak değildir"

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bülent Turan'dan teşkilatlara uyarı: "Teşkilatçılık, sadece kamu kurumu ve STK ziyareti yapmak değildir"
AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Biga'da İlçe Başkanı Hasan Sepici, Yönetim Kurulu Üyeleri ve teşkilatla bir araya geldi.
17 Petrol Reklam

Teşkilat ve üye çalışmalarının istişare edildiği toplantının ardından açıklamalarda bulunan Turan, "AK Parti, Sayın Erdoğan liderliğinde, yılmaz dava insanlarının fedakarlığıyla yükseldi. Partimizin belkemiği olan teşkilatlarımızın samimiyetinin, heyecanının ve hizmet aşkının karşılığı milletimizin teveccühüdür" dedi.

Teşkilat çalışmalarının önemine değinen Turan, "AK Parti sadece kamu ziyareti yapmayı parti işi zanneden bir parti olmamalıdır. Son dönemdeki en büyük hastalığımız bu. Teşkilatçılık, sadece kamu kurumu ve STK ziyareti yapmak değildir. Biz sandıklarla büyüdük.Tüm seçmenlere gitmek, hasta ve yaşlılarımızı ziyaret etmek, vatandaşlarımızın dertlerini ve beklentilerini dinlemek, çözüm üretmek, sosyal sorumluluk faaliyetlerinde bulunmak bizi farklı kılan faaliyetlerimiz. Liderimiz Sayın Erdoğan'ın İstanbul'da teşkilat çalışmalarındaki ilk başlık da sandık çalışmasıydı. Dolayısıyla bizzat vatandaşlarımıza, gençlerimize temas edeceğiz. Bir teşkilat mensubumuz, bir kamu kurumunu, bir genel müdürü, bir il müdürünü ziyaret edince, iş tamam zannediyor. Kamu ziyaretinden ziyade vatandaşın derdini dinlemek, saha çalışması yapmak önceliğimiz olmalı. Kapı kapı dolaşacağız, dokunmadığımız gönül kalmamalı" diye konuştu.


Ezine’de kaçak içki satışı yapan şüpheliye suçüstü!Önceki Haber

Ezine’de kaçak içki satışı yapan şüpheli...

Biga'da vahşet: 19 sokak köpeğini zehirleyip öldürdüler!Sonraki Haber

Biga'da vahşet: 19 sokak köpeğini zehirl...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!