Kale Grubu Banner
Asbak Reklam 2

Çanakkale Barosu yönetiminden Ankara çıkarması

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Çanakkale Barosu yönetiminden Ankara çıkarması
Çanakkale Barosu Başkanı Av. Soner Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Anıtkabir ve Türkiye Barolar Birliği ile Çanakkale Milletvekillerini Ankara’da ziyaret etti.
17 Petrol Reklam

Çanakkale Barosu Genel Kurulunun yapılmasının ardından mazbatasını alan Baro Yönetimi, yeni döneme Anıtkabir ziyaretiyle Ata’nın huzurunda saygı duruşunda bulunarak başladı.  

Ziyarete, Baro Başkanı Av. Soner Aydın ile Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Şebnem Çıtak, Av. Enes Çetin, Av. Pelin Turhan Erkan, Av. Sinan Koşik, Av. Aybüke Cebeci Bayat, Av. Selahattin Mutlu, Av. Ayşe Karakaya Şişek ve Av. Eyüp Algül katıldı. 
 
Heyet, modern bir hukuk devletine gidişin yolunu açan, hak ve hukuk savaşının model ismi olan Atatürk’e şükranlarını sundu.


 
TBB BAŞKANI FEYZİOĞLU’NA ZİYARET
 
Anıtkabir’in ardından Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu'nu makamında ziyaret eden Baro Yönetimi, TBB Başkanı ile çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu.


 
Baro Başkanı Av. Soner Aydın ziyaretlere ilişkin, "Değerli Başkanımla mesleğimizin sorunları ve çözüm yolları ile mesleğimize dair beklentilerimiz, özellikle genç meslektaşlarımızın sıkıntıları ile Çanakkale Barosu adına yapmak istediğimiz projeler hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Misafirperverliğinden ve sıcak ilgisinden, değerli katkılarından dolayı kendilerine ve ziyaret esnasında hazır bulunan TBB Genel Sekreteri Sayın Av. Sabiha Tekin ve TBB Saymanı Sayın Av. Sabri Erdal Güngör’e teşekkürlerimizi sunuyoruz." dedi.
 
Ziyaretin sonunda Baro Başkanı Av. Soner Aydın tarafından, TBB Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu’na günün anısına Çanakkale’yi temsil eden bir tablo hediye edildi.

ÇANAKKALE MİLLETVEKİLLERİNE TBMM’DE ZİYARET

Çanakkale Baro Başkanı Av. Soner Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri Anıtkabir ziyaretlerinden sonra Gazi Mecliste Çanakkale Milletvekillerine ziyarette bulundu. 

AK Parti Çanakkale Milletvekilleri Bülent Turan ve Jülide İskenderoğlu ile CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan ziyaretlerine; Baro Başkanı Av. Soner Aydın ile Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Şebnem Çıtak, Av. Enes Çetin, Av. Pelin Turhan Erkan, Av. Sinan Koşik, Av. Aybüke Cebeci Bayat, Av. Selahattin Mutlu, Av. Ayşe Karakaya Şişek ve Av. Eyüp Algül katıldı. 

Baro Başkanı Av. Soner Aydın ziyaretlere ilişkin, ”Sayın Milletvekillerimizin sıcak ve candan kabullerinde gündeme ve mesleğimize dair görüş alışverişinde bulunmak mesleğimiz adına çok değerliydi. Kendilerine katkılarından dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Ziyaretlerin anısına Çanakkale Milletvekillerine Baro Başkanı Av. Soner Aydın tarafından, Çanakkale'yi temsil eden tablolar hediye edildi.
 


Çan’da pehlivanlara davullu zurnalı karşılama Önceki Haber

Çan’da pehlivanlara davullu zurnalı karş...

Durakta bırakılan bavul fünyeyle patlatıldı!Sonraki Haber

Durakta bırakılan bavul fünyeyle patlatı...

Yorum Yazın

Lapseki’de skandal olay: Emniyet Müdürü ile Başkomiser kavgaya tutuştu, polislerin görev yerleri değiştirildi!
Ezine’de orman yangını!
Kale Grubu, 64’üncü yaşını kutladı 
Bülent Turan: “Çin’den sonra dünyada en çok büyüyen ikinci ülke Türkiye”
1915 Çanakkale Köprüsü’nün 3’üncü mega blok tabliye montajı başladı
Öğrenciler ÇOMÜ’den memnun
Başkan Öz: “Köylülerimizi yalnız bırakmıyoruz”
Jandarma, bayram süresince zehir tacirlerine göz açtırmadı
Gaz pedalı takı kalan tır dehşet saçtı: Feci şekilde can verdi!
Bülent Turan: “Amerikan parasıyla bağımsızlık türküsü mü söylenir?”

Başka haber bulunmuyor!