Asbak Reklam 1

Çanakkale siyasetinde seviye düştü!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çanakkale siyasetinde seviye düştü!
CHP'li İl Genel Meclis Üyesi Ömer Ar, maske dağıtımlarına ilişkin sosyal medya hesabından küfürlü paylaşımda bulundu. Ar'ın paylaşımına AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek yaptığı yazılı açıklamayla tepki gösterdi. Ettiği küfrü 'halk ağzı' diyerek savunan CHP'li Ar ise geri adım atmadı.

CHP İl Genel Meclis Üyesi Ömer Ar, sosyal medya hesabından önce bu küfürlü paylaşımı yaptı:

AK PARTİ'Lİ ÖLÇEK'TEN TEPKİ GELDİ!

CHP'li Ar'ın küfürlü paylaşımına AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek'ten tepki geldi. "İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun istifasının ardından İl Başkan Yardımcısı Doğan Ateş’in kin ve nefret dolu paylaşımına bu sefer de İl Genel Meclis üyesi Ömer Ar’ın maskeler ile ilgili küfürlü  paylaşımı CHP’nin nasıl bir kafa yapısı içinde olduğunu iyice gözler önüne sermiştir" diyen Ölçek, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Son günlerde Cumhuriyet Halk Partisinde ön plana çıkan kin ve nefret dilinin ardı arkasının kesilmediğine şahit oluyoruz. İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun istifasının ardından İl Başkan Yardımcısı Doğan Ateş’in kin ve nefret dolu paylaşımına bu seferde İl Genel Meclis üyesi Ömer Ar’ın maskeler ile ilgili küfürlü paylaşımı CHP’nin nasıl bir kafa yapısı içinde olduğunu iyice gözler önüne sermiştir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ün kurduğu partinin geldiği noktad seçilmiş parti yöneticisi ve il genel meclis üyesinin bir bir küfür vehakaret ötesi paylaşımlarda bulunmayı siyaset yada bir meziyet sanıyorlar. Bizce onlara bu makamları veren CHP’li kardeşlerimiz onlara bu yetkiyi küfür ve hakaret edin diye değil hizmet üretin diye verdi. Kin ve nefret üreterek böylesi bir süreçte birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz günlerde milleti ayrıştırarak devletine hakaret eden bir zihniyeti esef ile kınıyoruz. Bu vatan, bu millet, bu devlet altında yaşadığımız bu şanlı bayrak, siyasi ideoloji gözetmeksizin hepimizin. Olmaz ya,  Allah sizin gibi düşünenlere eğer iktidarı nasip etseydi vah bu milletin haline demekten ileri gidemezdik. Buradan Sayın Ar’a şu mesajı veriyorum. Bir an önce istifa et. Nere de haya nerede ar, yakışmadı CHP, yakışmadı Ömer Ar."

ETTİĞİ KÜFRÜ 'HALK AĞZI' DİYE SAVUNDU!

AK Parti'li Ölçek'in açıklamasının ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım daha yapan CHP'li Ömer Ar, söz konusu paylaşımında ettiği küfrü 'halk ağzı' diye savundu.


 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Balıkesir ve Çanakkale’de sulama sezonu başladı Önceki Haber

Balıkesir ve Çanakkale’de sulama sezonu...

Bülent Turan: "Kovid-19 ile mücadelemiz dünyada örnek oluşturuyor"Sonraki Haber

Bülent Turan: "Kovid-19 ile mücadelemiz...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!