Ataçlar Reklam
Asbak Reklam 2

Çanakkale’de büyük çaplı kumar operasyonu!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Çanakkale’de büyük çaplı kumar operasyonu!
Kemalpaşa Mahallesi’nde büyük çaplı kumar oynatıldığı ihbarını polis ekipleri, belirlenen adrese operasyon düzenledi. Kumar oynarken suçüstü yakalanan 18 kişiye kumar oynamak ve pandemi tedbirlerine uymama  suçlarından toplan 40 bin 248 TL para cezası kesilirken, yer tahsisi yapan 2 kişi ve Kıbrıs’tan kurpiyerlik yapmak için getirildikleri tespit edilen 3 kişi hakkında adli soruşturma başlatıldı.
17 Petrol Reklam

Olay geçtiğimiz 18 Şubat’ta meydana geldi. Kemalpaşa Mahallesinde büyük çaplı kumar oynatıldığı ihbarını değerlendiren Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, belirlenen adrese yapılan operasyonla, kumarhaneye çevrildiği belirlenen adreste kimlikleri tespit edilen 18 kişiye suçüstü yaptı.

Poker masaları kurularak kumarhaneye çevrildiği anlaşılan ikamette yapılan adli aramada 6200 TL ve 1142 Amerikan Doları nakit para ile 286 Adet Poker Pulu ve 35 Deste Poker Kağıdı ile kumar oyununda kullanılan malzemeler ve içeriğinde isim ve para bilgileri tutulduğu belirlenen hesap defterlerine el konuldu.

Yapılan çalışmalar neticesinde kumar oynamak için yer ve imkan sağladığı belirlenen 2 şahıs ile Kıbrıs’tan kurpiyerlik yapmak üzere getirildiği anlaşılan 3 şahsa adli işlem başlatılarak, diğer şahıslara ise Kumar Oynamak ve Pandemi Tedbirlerine aykırılıktan toplamda 40.248,00 TL idari para cezası kesildi.

Anahtar Kelimeler:
Bayramiç Belediyesi atölyesinde çalışmalar aralıksız sürüyorÖnceki Haber

Bayramiç Belediyesi atölyesinde çalışmal...

Genel Müdür Sevinç, ziyaretlerini sürdürüyorSonraki Haber

Genel Müdür Sevinç, ziyaretlerini sürdür...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!