Çanakkale’de o kurumun il müdürü değişti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Çanakkale’de o kurumun il müdürü değişti
Çanakkale Tarım Orman İl Müdürlüğü görevine, Nazan Türkarslan atandı.

Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Çanakkale Tarım Orman İl Müdürü Erdem Karadağ, Mersin Tarım İl Müdürlüğü görevine atandı.

Karadağ’ın yerine, Edirne Tarım İl Orman Müdür Yardımcısı Nazan Türkarslan, Çanakkale Tarım Orman İl Müdürü olarak atandı.

NAZAN TÜRKARSLAN KİMDİR?

1973 yılında Edirne’de doğdu. İlk, orta, lise öğrenimini Edirne’de tamamlamasının ardından 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu.1997 yılında Lalapaşa Belediyesinde sözleşmeli Veteriner Hekim olarak bir yıl çalıştı.1998 yılında Süloğlu Belediyesinde Veteriner Hekim olarak devlet memuru kadrosuyla göreve başladı.2004-2008 yılları arasında Çankaya Belediyesinde görev yaptı. Görev yaptığı yıllar arasında Çankaya Belediyesi Veteriner İşleri Müdür Yardımcılığı ve Veteriner İşleri Müdürlüğü görevlerinde bulundu.2008-2011 yılları arasında Edirne Belediyesinde görev yaptı. Görev yaptığı yıllar arasında Edirne Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü görevinde bulundu.2011 yılında Edirne İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü bünyesinde Veteriner Hekim olarak göreve başladı.2014 yılında Edirne İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Hayvan Sağlığı Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdür Vekili görevine atandı. 2017 yılı Eylül ayından itibaren İl Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. Halen Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Mikrobiyoloji A.B.’da doktora eğitimine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir.

 


Bakan Koca resmen açıkladı: Covid19’un Eris varyantı Türkiye’de görüldüÖnceki Haber

Bakan Koca resmen açıkladı: Covid19’un E...

Çanakkale’de konut satışları yatay seyirdeSonraki Haber

Çanakkale’de konut satışları yatay seyir...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!