Çanakkale’de seçimi kaybeden İskenderoğlu’ndan ilk açıklama

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Çanakkale’de seçimi kaybeden İskenderoğlu’ndan ilk açıklama
31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde rakipleri Muharrem Erkek ile Burak Kunt’un gerisinde kalarak Çanakkale’de seçimi üçüncü sırada bitiren Jülide İskenderoğlu açıklama yaptı.

AK Partili İskenderoğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Kıymetli Arkadaşlarım,

Yerel Seçim sürecini sonlandırdık. Kazanan Cumhuriyet Halk Partisi Adayı Sayın Muharrem Erkek’i tebrik ediyorum. Belediye Meclisimize  seçilen tüm parti temsilcisi Meclis Üyesi arkadaşlarımızı da kutluyor, tüm çalışmalarında başarılar diliyorum.

Belediye başkan adaylığım sürecince benimle birlikte gece gündüz çalışan, gönülden bana ve Çanakkale için yapmayı hayal ettiğimiz güzel projelerimize inanan gönüllülerimize, Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarıma, kadın ve gençlik kollarımıza, Ülkü Ocakları teşkilatlarımıza, AK Parti ve MHP teşkilatlarımızdan gönülden gece gündüz çalışan arkadaşlarımıza, geçmiş dönem milletvekillerimize, vekilimize, bakan yardımcımıza ve bizlere teveccüh eden tüm halkımıza teşekkür ediyorum.

Elimizdeki imkanlar ölçüsünde bizimle birlikte çalışmaya gelen herkesle çalıştık. Bize destek olan herkes bizim için çok kıymetli ve asla unutmayacağımız anılar biriktirdik. AK Parti ve Cumhur İttifakı millet ve vatan sevdalılarının hareketidir. Biz milletin iradesi hariç hiçbir şeye inanmayız.

Siyasetin bittiği bir süreç başladı, artık hizmet etme vaktidir. Sayın Cumhurbaşkanımızın dile getirdiği gibi biz milletimizin kararını daima baş tacı eden ve sandıktan gelen sesi duyarak önlem alacak bir iktidarız. Gün yeni bir gün ve daha çok çalışarak sorunları çözecek biziz.

Gün birlik beraberlik günüdür. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde biz AK Partinin bir neferi olarak her daim buradayız. Bizim sloganımız belli, ‘Durmak yok, yola devam’.”


Çanakkale-Ezine seçim raporu: Güray Yüksel güven tazelediÖnceki Haber

Çanakkale-Ezine seçim raporu: Güray Yüks...

Çanakkale-Gelibolu seçim raporu: Kazananı İYİ Parti belirlediSonraki Haber

Çanakkale-Gelibolu seçim raporu: Kazanan...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!