Çanakkale’ye yeni tesis

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Çanakkale’ye yeni tesis
Çanakkale Doku Kültürü ve Fidesi Üretim Tesisinin temel atma töreni Çanakkale Organize Sanayi Bölgesinde gerçekleştirildi.

Temel atma törenine; Vali İlhami Aktaş, Belediye Başkanı Muharrem Erkek, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Cüneyt Erenoğlu, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mehmet Uğur Yavuz, Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Ersoy, GMKA Çanakkale Koordinatörü Recai Başaran, ÇASİAD Başkanı Kaya Üzen, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Proje Müdürü Halit Duran, Microflor Biyoteknoloji ve Tarım Sanayi A.Ş. şirketi CEO’ları Anja Hark-Borrmann ve Febe Floré ile Türkiye Müdürü İbrahim Aydın, yerli ve yabancı davetliler katıldı.

Microflor Biyoteknoloji ve Tarım Sanayi A.Ş. tarafından yapılacak Çanakkale Doku Kültürü ve Fidesi Üretim tesisinin temel atma töreninde Vali Aktaş, Belediye Başkanı Erkek, Microflor Biyoteknoloji ve Tarım Sanayi A.Ş. şirketi CEO’ları Hark-Borrmann ile Floré ve Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ersoy tarafından birer konuşma gerçekleştirildi.

Yapılan konuşmaların ardından Çanakkale Doku Kültürü ve Fidesi Üretim Tesisinin temeli hayırlı olması temennisiyle atıldı. 


Çanakkale’de fırtına bekleniyor!Önceki Haber

Çanakkale’de fırtına bekleniyor!

Solotürk Çanakkale’ye geliyor!Sonraki Haber

Solotürk Çanakkale’ye geliyor!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!