Baskıyol Reklam
Asbak Reklam 2

Çarşı yayalaşıyor: İşte trafiğe kapatılacak sokaklar

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Çarşı yayalaşıyor: İşte trafiğe kapatılacak sokaklar
Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, “Çarşı Bölgesi Yayalaştırma Projesi” doğrultusunda araç trafiğine kapanacak olan sokaklarda incelemelerde bulundu. 

Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve teknik ekip eşliğinde yayalaştırılması planlanan sokakları gezerek, planlanan trafik akışını yerinde inceleyen Başkan Gökhan, proje doğrultusunda yapılacak yol ve çevre düzenlemelere ilişkin teknik ekip ile görüş alışverişinde bulundu. 

Çarşı bölgesinde gerçekleştirdiği incelemeler sırasında esnaf ve vatandaşlar ile de sohbet eden Başkan Gökhan, yayalaştırılacak sokaklara ilişkin bilgi verdi. 

Çarşı Bölgesi Yayalaştırma Projesi Hakkında:

“Çarşı Bölgesi Yayalaştırma Projesi” ile Kemalpaşa Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı-İnönü Caddesi-Sarıçay arasında kalan bölgede bulunan; Eski Balıkhane Sokak, Fetvane Sokak, Hapishane Sokak (Yalı Otoparkı ile Çarşı Caddesi arası), Eski Mahkeme Sokak, Kemalyeri Sokak (Fetvane Sokak-Tekke Sokak arası), Küçük Hamam Sokak (Hamdibey Sokak-Çarşı Caddesi arası), Tıflı Sokak (1 Nolu Büyük Cami Sokak-Çarşı Caddesi arası) araç trafiğine kapatılarak, yayalaştırılması planlanmaktadır.  

Projede belirlenen sokaklar üzerinde yapılan çalışmalar kapsamında, yayalaştırılacak sokaklarda bulunan esnaflara kapatılacak olan yollar ve trafik akışı hakkında bilgi verilmiştir.


68 yaşındaki hastaya üç başarılı operasyonÖnceki Haber

68 yaşındaki hastaya üç başarılı operasy...

Gelibolu’da korkunç cinayet: Annesini keserle öldürdü!Sonraki Haber

Gelibolu’da korkunç cinayet: Annesini ke...

Haber Yorumları

  • Barış17-09-2021 23:30

    Çok iyi olur ama yata yolunda giden motorsikletlilerin terörü de engellenmeli. Polise yakalanmamak için sahilde yaya yollarından gidiyorlar. CeA yazılmalı bunlara

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!