Baskıyol Reklam
Asbak Reklam 2

ÇATOD ve LIFECON arasında 'ÇATOD AKADEMİ' iş birliği

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ÇATOD ve LIFECON arasında 'ÇATOD AKADEMİ' iş birliği
ÇATOD bilgilendirme/eğitim platformu markası ÇATOD AKADEMİ, Çanakkale Turizmi ve ÇATOD üyeleri için tüm hızıyla değer üretmeye devam ediyor. ÇATOD AKADEMİ başlığıyla gerçekleştirmeye başlanılan sektörel eğitim, bilgilendirme, sunum toplantıları kapsamında LIFECON Kişisel & Kurumsal Danışmanlık Firması ile iş birliği anlaşması yapıldı. Firma sahibi Özge Aretlik ile ÇATOD Yönetim Kurulu arasında yapılan toplantı neticesinde, ÇATOD AKADEMİ online eğitimleri Kasım ayının 3. haftası itibari ile başlayacak. 

ÇATOD & LIFECON iş birliği çerçevesinde 'Zaman Yönetimi', 'Stres Yönetimi', 'Etikili İletişim', 'Kişisel Başarımızda İş ve Özel Yaşam Dengesi', 'Lider Yönetici Olabilmek', 'Personel Yönetimi', 'Kurumsal Kimlik Yaratmak' ve 'Müşteri İlişkileri Yönetimi' olarak planlanıyor.

LIFECON Eğitimleri ay içinde 1 veya 2 kez online olarak ÇATOD AKADEMİ Zoom kanalı üzerinden gerçekleştirilecek olup, tüm ÇATOD işletme ve işletmelerin yöneticileri ile çalışanları davetli olduğu bildirildi.

ÇATOD AKADEMİ LIFECON EĞİTİMLERİ online toplantılar sonrası ÇATOD YouTube kanalından ayrıca yayınlanacak.

ÇATOD Başkanı Armağan Aydeğer, “ÇATOD AKADEMİ markamız ile Çanakkale ve Ülke Turizmimize değer yaratmak için faaliyetlerimizi hızlandırıyoruz. Bu çerçevede LIFECON Kişisel ve Kurumsal Danışmanlık firması sahibi Sayın Özge Aretlik Hanım’a çok kıymetli emek ve destekleri için teşekkür ediyoruz. ÇATOD Yönetim Kurulumuz olarak LIFECON firması adına Sayın Özge Aretlik ile gerçekleştirdiğimiz antlaşma çerçevesinde ÇATOD AKADEMİ LIFECON Eğitimlerimiz kasım ayının 3. Haftasında başlayacaktır. Bu kapsamda ÇATOD üyelerimiz, tüm turizm paydaşlarımız ile sektörel, kurumsal ve bireysel gelişim alanlarında önemli eğitimler gerçekleştireceğiz. Eğitimlerimiz ÇATOD AKADEMİ Zoom kanalımızda gerçekleştirecek olup, tüm eğitim içeriklerimiz kamuoyuna açık ÇATOD AKADEMİ YouTube kanalımızda yayınlanacaktır” dedi.

Anahtar Kelimeler:
Bayramiç Belediyesi yağmur baskınlarına karşı çözüm üretiyorÖnceki Haber

Bayramiç Belediyesi yağmur baskınlarına...

AK Parti’den köy ziyaretleriSonraki Haber

AK Parti’den köy ziyaretleri

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!