Baskıyol Reklam
Asbak Reklam 2

CHP’de baltalar toprağa gömüldü: Birlikte sahaya iniyorlar

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
CHP’de baltalar toprağa gömüldü: Birlikte sahaya iniyorlar
CHP Çanakkale Teşkilatında, Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek ile Belediye Başkanı Ülgür Gökhan arasındaki buzların erimesinin ardından taraflar birlikte sahaya inme kararı aldı.

Metin Ümit Ural’ın, İsmet Güneşhan’a karşı zaferiyle sonuçlanan CHP İl Kongresi’nin ardından araları açılan ve Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar’ın eşi Cengiz Ünüvar’ın parti aleyhindeki çalışmaları gerekçe gösterilerek CHP’den ihraç edilmesinin ardından gerilimin zirve yaptığı Muharrem Erkek ile Ülgür Gökhan arasındaki buzlar geçtiğimiz günlerde erimişti. Bu gelişmenin ardından Gökhan, Meclis’teki çalışma ofisinde Erkek’i ziyaret etmişti.

4 GÜN BOYUNCA BİRLİKTE SAHADA OLACAKLAR

Belediye başkan adaylığı konusundaki uzlaşmazlıkları 2023 yılında yapılacak genel seçimlerin sonrasına bırakan taraflar bu kez de birlikte sahaya inme kararı aldı.

Muharrem Erkek ile Ülgür Gökhan’ın Çanakkale ‘de gerçekleştireceği ziyaretlere Gökhan’a olan yakınlıkları ile bilinen İl Başkanı Metin Ümit Ural ile Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık da katılacak.

CHP İl Başkanlığı’ndan yapılan duyuruya göre, 13-14-15-16 Ekim’de gerçekleştirilecek ziyaretlerin programı ise şu şekilde olacak:


‘Çekirge Operasyonu’ Çanakkale’ye de sıçradı: Sınavlara başkasının yerine dublör bile sokmuşlar!Önceki Haber

‘Çekirge Operasyonu’ Çanakkale’ye de sıç...

Selçuk Semizoğlu: “Troya Zeytinyağı Festivali’ni çok değerli buluyoruz”Sonraki Haber

Selçuk Semizoğlu: “Troya Zeytinyağı Fest...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!