Ataçlar Reklam
Asbak Reklam 2
Köşe Yazısı İç Sayfa

CHP'de WhatsApp krizi: Emin Fidan disipline sevk edildi!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
CHP'de WhatsApp krizi: Emin Fidan disipline sevk edildi!
CHP Bayramiç İlçe Başkanı Emin Fidan, ilçe başkanlarının WhatsApp grubundaki yazışmaları nedeniyle, CHP İl Yönetimi tarafından disipline sevk edildi.
17 Petrol Reklam

CHP İl Yönetimi, Bayramiç CHP İlçe Başkanı Emin Fidan’ı, WhatsApp ilçe başkanları grubunda İl Başkanı Metin Ümit Ural ile olan yazışmaları nedeniyle, kınama cezası istemiyle disiplin kuruluna sevk etti.

Emin Fidan, “Ben, 'Ankara’ya Çan ilçe başkanını götürüyorsunuz da bizi niye götürmüyorsunuz' diyerek, eleştiride bulundum. Hakaret söz konusu değil, olamaz da. Bu yüzden de disipline sevk edildim" sözleriyle kendini savundu.

CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural ise, "Direkt bana yapılan bir hakaret var WhatsApp grubunda. İlçe başkanları grubundaki hakaretin nedeni, Ankara'ya özellikle Çan ilçemizdeki sorunlarla ilgili çağrılmamız konusunda, neden ilçe başkanlarına haber vermediğimizin hesabını sordu bana bu ilçe başkanımız. Ardından da bana had bildirme gibi bir suçlama yaptı. İl yönetimi de bu konunun disipline sevk edilmesini istedi. Şu anda da kınama cezası istemiyle konu disiplin kurulunda" diye konuştu.

BU İLK DEĞİL!

Daha önce CHP'li İl Genel Meclis Başkanı Sadık Göğüsgeren'e, WhatsApp grubundaki sözleri nedeniyle İl Disiplin Kurulu tarafından kınama cezası verilmiş, ancak bu ceza Yüksek Disiplin Kurulu tarafından bozulmuştu.

Kaynak: Burası Çanakkale

Anahtar Kelimeler:
11 kişide korona çıktı: Bayramiç'in Evciler köyü karantinaya alındı!Önceki Haber

11 kişide korona çıktı: Bayramiç'in Evci...

Limak Enerji, kış soğuklarında sokak hayvanlarını unutmadıSonraki Haber

Limak Enerji, kış soğuklarında sokak hay...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!