CHP’li Erkek’in '12 Eylül’ paylaşımına, AK Parti’li Makas’tan tepki!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
CHP’li Erkek’in '12 Eylül’ paylaşımına, AK Parti’li Makas’tan tepki!
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek’in, 12 Eylül Askeri Darbesi’nin yıl dönümü dolayısıyla yaptığı paylaşıma AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas tepki gösterdi.

CHP’li Erkek, 12 Eylül Askeri Darbesi’nin yıl dönümü nedeniyle kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, darbenin başındaki isim olan Kenan Evren ile Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçmiş dönemde birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak, “Demokrasiye darbe, Cumhuriyet kazanımlarından geriye gidiş ve bugüne hem siyasi hem hukuki kötü miraslar bırakan 12Eylül Darbesi'ni, darbecileri ve izlerinden gidenleri tarihle birlikte bizler de hiç iyi anmayacağız!” notunu düştü.

“SÖZLERİNİZİ İBRETLE OKUDUK!”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek’in paylaşımına, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas’tan tepki geldi.
Erkek’in paylaşımını kişisel sosyal medya hesabında alıntılayan Makas, “Bir kez olsun 15 Temmuz törenlerinde görmedik sizi. Bir kez olsun darbe kınaması görmedik. Konjoktürel darbe karşıtlığı olmaz, ya darbenin karşısındasındır ya da değilsindir Sn. Muharrem Erkek. Darbecilere Başbakan veren partinin Genel Başkan Yardımcısısınız. Sözlerinizi ibretle okuduk!” ifadeleriyle CHP’li Erkek’e tepki gösterdi.


 


Bülent Korkmaz: “1.4 milyon TL Gestaş için değil, İl Özel İdaresi’nin kendi personeli için”Önceki Haber

Bülent Korkmaz: “1.4 milyon TL Gestaş iç...

Ayvacık Belediyesi'nden toplu sünnet şöleniSonraki Haber

Ayvacık Belediyesi'nden toplu sünnet şöl...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!