Ataçlar Reklam
Asbak Reklam 2

CHP'li Erkek'ten, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine tepki: "Yine 'kandırıldık, milletimiz affetsin mi' diyeceksiniz?"

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
CHP'li Erkek'ten, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine tepki: "Yine 'kandırıldık, milletimiz affetsin mi' diyeceksiniz?"
Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin ikinci yılını değerlendiren AK Parti'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Daha iyisini, daha efdalini, daha güzelini bulduğumuzda her türlü değişime gönlümüz de, siyasetimiz de açıktır" dedi. Erdoğan'ın sözlerine tepki gösteren CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek ise, "Yine 'kandırıldık, milletimiz affetsin mi' diyeceksiniz?" ifadelerini kullandı.
17 Petrol Reklam

AK Parti'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Sarayında "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Kabinesi İki Yıllık Değerlendirme Toplantısı"nda konuştu.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin ikinci yılı dolayısıyla açıklamalarda bulunan Erdoğan, "Tabii bu yönetim sistemi, gerek ve ihtiyaç duyulduğunda her türlü değişikliğin süratle yapılabilmesine imkan sağlayan dinamik bir sistemdir. Hayatımızın hiçbir döneminde olmadığı gibi şimdi de, “Biz yaptık öyleyse en doğrusu budur” gibi bir inatlaşmaya girmiyoruz. Daha iyisini, daha efdalini, daha güzelini bulduğumuzda her türlü değişime gönlümüz de, siyasetimiz de açıktır" dedi.

ERKEK'TEN TEPKİ!

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine tepki gösterdi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Erkek, "Yine 'kandırıldık, milletimiz affetsin mi' diyeceksiniz?" sözleriyle Cumhurbaşkanı Erdoğan'a olan tepkisini dile getirdi.

İşte Erkek'in o paylaşımı:

Anahtar Kelimeler:
Üniversite tercihleri ne zaman başlıyor? Üniversite tercihleri ne zaman bitecek?Önceki Haber

Üniversite tercihleri ne zaman başlıyor?...

Bülent Turan'dan o paylaşımlara tepki: "Kötülük kimden gelirse gelsin kötüdür"Sonraki Haber

Bülent Turan'dan o paylaşımlara tepki: "...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!