Ataçlar Reklam
Asbak Reklam 2

CHP'li Ural’ın, Kaftancıoğlu’nu ziyaretine AK Parti’li Makas’tan tepki: “Atatürk'ün ismini anmaktan imtina eden..."

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
CHP'li Ural’ın, Kaftancıoğlu’nu ziyaretine AK Parti’li Makas’tan tepki: “Atatürk'ün ismini anmaktan imtina eden..."
AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, geçtiğimiz günlerde CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu ziyaret eden CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural’ı, “Sayın CHP İl Başkanı, partisinin kurucusu Atatürk’ün adını zikretmekten dahi imtina eden İstanbul İl Başkanını ziyaret etmiş ve bunu sosyal medya hesabından paylaşmış! Her fırsatta Atatürk’ün ismi üzerinden siyaset yaparak, oy devşirmeye çalışanları kamuoyunun takdirine bırakıyorum” dedi.
17 Petrol Reklam

AK Parti İl Başkanı Naim Makas yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti olarak, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün emanet ettiği ülkenin ve milletin değerlerine sahip çıkan bir anlayışla gece gündüz demeden, gönül seferberliği ile çalıştıklarını ifade etti. 

Bu süreçte Çanakkale’de yaşananları hayretle karşıladıklarını da belirten Makas, şunları söyledi:

“CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural, Atatürk’ün ismini söylememeyi tercih ettiğini açıkça söyleyen İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu ziyaret etmiş ve bu ziyaretini sosyal medya hesabından paylaşmış. Bugüne kadar ne bir şehit ailemizi ne de bir gazimizi ziyaret eden Sayın Ural’ın, partisinin kurucusu Atatürk’ün adını zikretmekten imtina eden İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu’nu ziyaretini, övgü dolu sözlerle paylaşmasını kamuoyunun takdirine bırakıyorum. Kendisi bu ziyaretten gurur duyuyor olabilir ama inanıyorum ki ‘Şehitler Diyarı’ Çanakkale’deki hemşehrilerim, her fırsatta Atatürk’ün ismi üzerinden siyaset yapanları gördükçe, vicdanlarında buna göre muhakeme edeceklerdir.”


 

Anahtar Kelimeler:
17 Burda AVM'ye TSE'den Güvenli Hizmet BelgesiÖnceki Haber

17 Burda AVM'ye TSE'den Güvenli Hizmet B...

FETÖ’den aranan şüpheli Çanakkale’de yakalandı!Sonraki Haber

FETÖ’den aranan şüpheli Çanakkale’de yak...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!