Asbak Reklam 1

ÇTSO'dan, Bozcaada çıkarması

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ÇTSO'dan, Bozcaada çıkarması
Sosyal Koruma Kalkanı Banner
ÇTSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Bozcaada Kaymakamı İbrahim Gültekin'i ziyaret etti. 

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcısı Fahrettin Ersoy, Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Temiz ve Meclis Başkan Yardımcısı Turgay Kılıç hafta sonu gerçekleştirdikleri Bozcaada programı kapsamında Bozcaada Kaymakamı İbrahim Gültekin ile bir araya geldi.

Ziyarete ilişkin bilgi veren ÇTSO Başkanı  Selçuk Semizoğlu şu ifadeleri kullandı:

"Bozcaada gerek konumu, gerek tarihi ve doğal zenginlikleri ile sadece Çanakkale’nin değil Ülkemizin bir cazibe merkezi. Aynı zamanda Odamızın faaliyet alanı içerisinde bir adamız olduğu için Sayın Kaymakamımız ile sık sık istişarede bulunuyoruz. Turizm sezonun zaten kısa olduğu İlimizde, Bozcaada’da COVİD 19 sebebi ile alınan tedbirler ve önlemler ile işletmecilerin de rızası ile ekonomik kaygıları bir tarafa bırakarak süreci çok iyi yönetti. Kendisine teşekkür ediyoruz. Normalleşme sürecinde de aynı hassasiyeti göstererek, işletmeci üyelerimizle diyalog halinde çalışacağına inanıyoruz.

Pandemi bize tüm alanlarda olduğu gibi turizm alanında da yeni destinasyonlar ve alternatiflerin gerekliliğini gösterdi. Coğrafi özelliklerinin avantajı,  tüm tarımsal potansiyeli, yerel tatları, kültürel zenginlikleri ile Bozcaada’da turizmin 12 aya yayılarak sürdürülebilir olması bir hayal değildir. Sayın Kaymakamımız Adamızın tüm yerel aktörleri ile, esnafı ile çok iyi iletişim halinde. Ada’nın kalkınması ve gelişmesi, sorunların çözümüne yönelik çalışmalarını takdirle takip ediyoruz. Kendisi ile bu konularda istişarede bulunduk ve  Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak Bozcaada'mızın bu doğal dokusunu koruyarak gerçekleştirilecek gelişim sürecinde üzerimize düşeni yapmaya hazır olduğumuzu ilettik."

Vefa Destek Grubu Banner

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Çanakkale'ye kuvvetli yağış uyarısı!Önceki Haber

Çanakkale'ye kuvvetli yağış uyarısı!

Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nden Vali İlhami Aktaş’a hayırlı olsun ziyaretiSonraki Haber

Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları B...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!