en iyi eğlence mekanları

ÇTSO’dan Seramik Bayramı çıkarması: Granit Slab Fabrikası temel atma törenine katıldılar

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ÇTSO’dan Seramik Bayramı çıkarması: Granit Slab Fabrikası temel atma törenine katıldılar
Çanakkale’nin Çan ilçesinde temelleri atılan Kale Grubunun “Kale 65. Yıl Seramik Bayramı ve Granit Slab Fabrikası Temel Atma Töreni” çeşitli etkinliklerle kutlandı. Her yıl geleneksel olarak 27 Temmuz’da kutlanan geleneksel Seramik Bayramı, “Dün, Bugün, Yarın - İyi Bak Dünyana” mottosu ile gerçekleştirildi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nun katılımları ile gerçekleştirilen etkinliklerde Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nı (ÇTSO) temsilen ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Meclis Başkan Yardımcısı Turgay Kılıç ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Kale 65. Yıl Seramik Bayramı ve Granit Slab Fabrikası Temel Atma Töreni ile ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, “Çanakkale'mizin ve ülkemizin en değerli markalarından olan Kale Seramik fabrikamızın kuruluşunun 65. yılı vesilesiyle Çan’da düzenlenen bir dizi programa katıldık. Öncelikle, 1957’de nüfusu 1.000 değilken, bugün 30.000’i geçen Çan’da, üretme sevdası ile Kale Seramik fabrikalarını kuran büyüğümüz ve Meclis Şeref üyemiz merhum Dr. (h.c) İbrahim Bodur’u rahmet ve minnetle bir kez daha anıyorum. 65 yıl önce dünyaya geldiği gibi, 65 yıldır da dünyaya iyi gelen Kale Seramik fabrikaları, Çan’ı unutmadan büyümekte ve bugün ülke çapında 17 şirket ile faaliyetlerine devam etmektedir. Kale Grubu’nun, geleceğe yaptığı yatırımların üzerine her sene yenisini ekleyerek büyümesini sağlayan Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Zeynep Bodur Okyay ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Teknik Bölüm Başkanı, aynı zamanda Meclis Başkanımız Osman Okyay’a buradan teşekkür ediyorum” dedi.


Başkan Makas’tan Arıtma Tesisi açıklaması: “Kutuya koyup CHP İl Başkanlığı’na göndermek isterdik fakat…”Önceki Haber

Başkan Makas’tan Arıtma Tesisi açıklamas...

Rıdvan Uz: "Avrupa'da garsonluk yapan hukuk ve tıp mezunu gençlerimizi gördüm"Sonraki Haber

Rıdvan Uz: "Avrupa'da garsonluk yapan hu...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!