Cumhur İttifakı, Ezine’de buluştu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Cumhur İttifakı, Ezine’de buluştu
AK Parti ve MHP’nin il ve ilçe başkanları; AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nun Ezine ziyaretinde bir araya geldi.

Çanakkale ve ilçelerinde gerçekleştirilen devlet hizmetlerine yönelik ziyaretler kapsamında AK Parti  Grup Başkanvekili Bülent Turan ve Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nun Ezine ziyaretinde Milliyetçi Hareket Partisi  İlçe Başkanlığı ziyaret edildi.

Ziyaret kapsamında Cumhur İttifakı mensupları siyasiler bir süre MHP İlçe Başkanlığı binasında gündeme dair konular üzerinde istişareler gerçekleştirdi.

Ziyarete ilişkin açıklama AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas'tan geldi. Başkan Makas, Cumhur İttifakı’nın köklü temeller üzerine inşa edildiğini ifade ederek şöyle konuştu:

“Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan, Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu, Ezine Belediye Başkanımız Güray Yüksel, İl Genel Meclisi Başkanımız Nejat Önder, MHP İl Başkanımız Ali Tuğrul Yıldırım, Ezine İlçe Başkanımız Mehmet Ünsal ve Teşkilatımız ile birlikte, Cumhur İttifakımızın ortağı Milliyetçi Hareket Partisi Ezine İlçe Teşkilatını ziyaret ettik. MHP İlçe Başkanı Tahsin Yüksel'e misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ediyoruz.’’


 


Semizoğlu: “Balıkçılığın gelişmesi için destek vermeye hazırız”Önceki Haber

Semizoğlu: “Balıkçılığın gelişmesi için...

Bu acıya yürek dayanmaz: Hamile kadın koronadan can verdiSonraki Haber

Bu acıya yürek dayanmaz: Hamile kadın ko...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!