Reklamı Geç
Gestaş İlan 2
Ataçlar Reklam
Asbak Reklam 2

DEVA Partisi’nden, Vali Aktaş’a ‘randevu’ tepkisi!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
DEVA Partisi’nden, Vali Aktaş’a ‘randevu’ tepkisi!
DEVA Partisi İl Başkanlığı, Vali İlhami Aktaş’ı ziyaret etmek için 2 ay önce randevu talebinde bulunmalarına rağmen kendilerine olumlu ya da olumsuz hiçbir dönüş yapılmadığı gerekçesiyle Valiliğe tepki gösterdi.
17 Petrol Reklam

DEVA Partisi'nden konuya ilişkin yapılan açıklama şu şekilde:

"DEVA Partisi Çanakkale İl Başkanlığı olarak bundan yaklaşık 2 ay önce Çanakkale Valisi Sayın İlhami Aktaş’ı ziyaret etmek için yazılı ve sözlü olarak bu zamana kadar talep ettiğimiz randevuya olumlu ya da olumsuz hiçbir dönüş yapılmamasının Sayın Vali’nin programlarının yoğunluğundan dolayı olabileceğini düşünsek de aradan geçen 2 aylık süreç içerisinde diğer partilerle olan ziyaretlere devam edildiğini basında görmemizden sonra konu ile ilgili görüşümüz ne yazık ki değişmiştir.

Sayın Vali’den devletin, milletin valisi ve şehrin mülki amiri olarak sadece belirli siyasi partilere değil de her siyasi partiye tarafsız ve eşit bir şekilde yaklaşmalarını bekliyoruz.

Makamlar ve mevkiler gelip geçicidir. Önemli olan bu makamda iken çalışmalarınızla milletimizin gönlünde yer edinebilmek, güzel izler bırakabilmektir. DEVA Partisi olarak biz, ötekileştirmeden birleştirici olarak tüm vatandaşlarımıza hizmet etmek, sorunlarına deva olabilmek için var gücümüzle çalışacağız.

Saygılarımızla."


 

Anahtar Kelimeler:
Belediye Meclisi karıştı: İYİ Parti Grubu toplantıyı terk etti!Önceki Haber

Belediye Meclisi karıştı: İYİ Parti Grub...

AK Parti ve MHP'den, Ülgür Gökhan'ın sözlerine tepki!Sonraki Haber

AK Parti ve MHP'den, Ülgür Gökhan'ın söz...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!