Baskıyol Reklam
Asbak Reklam 2

Devlet hastanesinde endokrin uzmanı göreve başladı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Devlet hastanesinde endokrin uzmanı göreve başladı
Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi’ne atanan Endokrinoloji ve Metabolik Hastalıklar Uzmanı Dr. Serdar Şahin, 11 Ekim 2021 tarihi itibariyle randevulu olarak hasta kabulüne başlayacak

1985 Malatya doğumlu Uz. Dr. Serdar Şahin 2004-2010 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nde aldığı tıp eğitiminin ardından, 2012-2017 yılları arasında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde İç Hastalıkları ihtisasını tamamladı. Evli ve 1 çocuk babası olan Şahin; 2017-2020 yılları arasında Cerrah Paşa Tıp Fakültesi’nde Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Yan Dal uzmanlık eğitimini tamamlayarak, Ekim ayı itibariyle Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi’nde görevine başladı.

Endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları polikliniğinde hormon dengesizliği ve buna bağlı ortaya çıkan problemlerde tanı, tetkik ve tedaviler yapılıyor. Endokrin hastalıklar toplumda en sık görülen hastalıklar arasında yer alıyor. Diyabet hastalığı, guatr, hipotiroidi, hipertiroidi, kıllanma, çocuk sahibi olamama, adet bozuklukları, obezite, osteoporoz gibi metabolik kemik hastalıkları, büyüme bozuklukları, büyüme geriliği, Cushing sendromu bunların en sık görülenleri olarak göze çarpıyor. 

Endokrinoloji polikliniğine dahiliye polikliniklerinden yan dal sevki yapıldıktan sonra 182 aranarak ya da internet üzerinden hekim randevu sisteminden (mhrs) randevu alınabiliyor.


 


Siyasette köprü polemiği!Önceki Haber

Siyasette köprü polemiği!

Buzlar eriyor: Başkan Gökhan’dan, CHP’li Erkek’e ziyaretSonraki Haber

Buzlar eriyor: Başkan Gökhan’dan, CHP’li...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!