Asbak Reklam 2

Esra Yüksel: "Şehrimiz yeni bir meydana kavuşmalıdır"

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Esra Yüksel: "Şehrimiz yeni bir meydana kavuşmalıdır"
Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Esra Yüksel, 7. Olağan İl Kongresinde AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan'ın, "Sosyal Bilimler Lisesi var merkezde, tam meydanda. Yanında yurt var. Bir işe yarıyor mu? Ben buradan söylüyorum. O yurdu yıkmaya hazırız. Ama mülk, toprak belediyenin. Belediye de eğer orayı meydana katmaya hazırsa biz hazırız. Çanakkale meydanını büyütmek için bu adımı atmaya hazırız" sözleriyle gündeme getirdiği projeye ilişkin açıklamalarda bulundu.
17 Petrol Reklam

"Şehrimizin meydan düzenleme ihtiyacı sadece seçim vaatlerinde kalmamalı, şehrimiz yeni bir meydana kavuşmalıdır" diyen Esra Yüksel, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Kent meydanları ortak hafızanın yeri olup, kentin vizyonunu ortaya koyan mekanlardır. İnşaat ömrünü tamamlamış bloklardan arındırılarak genişletilmiş... Modern çağın meydan donatılarıyla işlevselleştirilmiş... Estetik ögeler göz önünde bulundurularak yenilenmiş... Şehrimize ait değerlerin izlerini taşıyan bir meydan Çanakkale'nin hakkıdır. Şehrimizin meydan düzenleme ihtiyacı sadece seçim vaatlerinde kalmamalı, şehrimiz yeni bir meydana kavuşmalıdır."

Anahtar Kelimeler:
Çanakkale’de zehir tacirlerine jandarma darbesi!Önceki Haber

Çanakkale’de zehir tacirlerine jandarma...

Başkan Öz: "Hayvan barınağı çalışmalarımız devam ediyor"Sonraki Haber

Başkan Öz: "Hayvan barınağı çalışmalarım...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!