Ataçlar Reklam
Asbak Reklam 2

Gelecek Partisi Kurucu İl Gençlik Kolları Yönetimi açıklandı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Gelecek Partisi Kurucu İl Gençlik Kolları Yönetimi açıklandı
Ahmet Davutoğlu liderliğinde siyaset sahnesindeki yerini alan ve Çanakkale Kurucu İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevini Yiğit Akkoyun'un yaptığı Gelecek Partisi'nin Kurucu İl Gençlik Kolları Yönetimi belli oldu.
17 Petrol Reklam

20 kişilik yönetim listesinin kamuoyuyla paylaşılmasının ardından açıklamalarda bulunan Gelecek Partisi Çanakkale Kurucu İl Gençlik Kolları Başkanu Yiğit Akkoyun, "Birbirimizin cenazesini omuzlayacağız, birbirimizin iyi gününde beraber gülüp, halayda başı beraber çekeceğiz. O yüzden diyorum ki, Gelecek Partisi herkesin partisi olacaktır" dedi.

Başkan Akkoyun açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Geleceğin Ümidi Gençler,

Bu çıkmış olduğumuz Gelecek Yolunda Rabbim bizlere başarı ve iyi hizmetler yapabilmeyi nasip etsin.

Bizler bugünün gençleri, yarının geleceği ve ümitleriyiz.  

Çok iyi bilmemiz gerekiyor ki, hepimiz bu topraklarda yaşıyoruz, hepimiz biriz, birlikteyiz, aynı geminin içerisinde sürüklenen birer ümidiz. Bizler bu yolda yapıcı ve birleştirici olacağız. Kimimiz esnaf, kimimiz öğretmen, kimimiz çalışan, kimimiz doktor... O partilisin, bu partilisin, ideolojin fikrin ne olursa olsun bu yaşımıza kadar yanında olduğumuz dostlarımız, abilerimiz, büyüklerimiz var. Sokağa çıktığımızda selamlaştığımız, hal hatır soran dostlarımız, komşularımız, akrabalarımız, arkadaşlarımız bizimle aynı fikri paylaşmak zorunda olmadıklarını biliyoruz. Ve yaşadığımız sürece iyi ya da kötü günümüzde bu insanlar her zaman bizlerin yanında. Birbirimizin cenazesini omuzlayacağız, birbirimizin iyi gününde beraber gülüp, halayda başı beraber çekeceğiz. O yüzden diyorum ki, Gelecek Partisi herkesin partisi olacaktır. Gelecek hepimizin, gelecek bizlerin ve en önemlisi gelecek sizlerindir… Kurucu İl Gençlik Kolları Yönetimimiz hayırlı, uğurlu olsun."

Yiğit Akkoyun başkanlığındaki Gelecek Partisi Kurucu İl Gençlik Kolları Yönetimi şu isimlerden oluştu:


 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ruhi Çenet kimdir? Ruhi Çenet nereli ve kaç yaşında?Önceki Haber

Ruhi Çenet kimdir? Ruhi Çenet nereli ve...

İsmail YK hayranıyla aşk yaşıyor... Video paylaştıSonraki Haber

İsmail YK hayranıyla aşk yaşıyor... Vide...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!