Asbak Reklam 2

Gestaş’tan yolculara iftarlık sıcak çorba ikramı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Gestaş’tan yolculara iftarlık sıcak çorba ikramı
Çanakkale’nin deniz ulaşım şirketi Gestaş, Lapseki ve Gelibolu iskelelerinde kurduğu çorba standında, iftar saatinde feribotlarını kullanan yolcularına sıcak çorba ikramı yapıyor.
17 Petrol Reklam

Sıcak çorba ikramının Ramazan ayı boyunca kesintisiz olarak devam edeceğinin belirtildiği Gestaş’ın açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

“Çanakkale’nin deniz ulaşım şirketi olarak, Ramazan ayının ilk günlerinden bu yana Lapseki ve Gelibolu İskelesi’nde kurulan çorba standıyla iftar saatinde yolda olan yolcularımızı sıcak bir ikramla karşılıyoruz. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da, Ramazan ayında iftar saatinde yolda olan yolcularımızın, oruçlarını açabilmeleri amacıyla Lapseki ve Gelibolu iskelelerinde çorba standı kurulmuştur. İftar saatinde direksiyon başında olan, gemilerimizi kullanan özellikle şoför vatandaşlarımıza yanında paketli ekmekle birlikte personellerimiz tarafından sıcak çorba dağıtımı yapılmaktadır. Ağır vasıta yoğunluğunun fazla olduğu bu iki iskelemizde gerçekleştirdiğimiz etkinlik, Ramazan ayı boyunca kesintisiz olarak devam edecektir.”


 

Anahtar Kelimeler:
Çanakkale’de kaçak ahtapot avcılığına geçit yokÖnceki Haber

Çanakkale’de kaçak ahtapot avcılığına ge...

Türkiye tam kapanmaya geçiyor!Sonraki Haber

Türkiye tam kapanmaya geçiyor!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!