Gültekin Yıldız, AK Parti’den milletvekili aday adaylığını açıkladı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Gültekin Yıldız, AK Parti’den milletvekili aday adaylığını açıkladı
AK Parti’nin önceki dönem il başkanı Gültekin Yıldız, 14 Mayıs’ta gerçekleşecek seçimlerde AK Parti’den milletvekili adayı olabilmek için aday adaylık başvurusunu yaptı.

Parti binasına giderek milletvekili aday adaylık başvuru dosyasını AK Parti İl Başkanı Naim Makas’a teslim eden Gültekin Yıldız, şu açıklamada bulundu:

“Siyasi hayatım boyunca bulunduğum görevlerde amacım hep topluma faydalı olmak, Çanakkale’mize ve ülkemize en iyi şekilde hizmet etmek olmuştur. Aynı duygu ve düşüncelerle, 14 Mayıs’ta yapılması planlanan genel seçimde Çanakkaleli hemşerilerimizi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Çanakkale ruhuna yakışır bir şekilde temsil etmek için, bugün itibariyle, AK Parti Çanakkale İl Başkanlığımıza, Milletvekili aday adaylığı başvurumu yaptım.

14 Mayıs’ta yapılmasına karar verilen Türkiye Büyük Millet Meclisi genel seçimi ve Cumhurbaşkanlığı seçiminin ülkemize , milletimize ve Çanakkale’mize hayırlı olmasını; kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmemize vesile olmasını temenni ederim.”


Bülent Turan: “Çanakkale’mizin köylerine 86 milyon lira ödenek ayrıldı”Önceki Haber

Bülent Turan: “Çanakkale’mizin köylerine...

Cengiz Balkan milletvekili aday adayı mı oluyor?Sonraki Haber

Cengiz Balkan milletvekili aday adayı mı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!