İmzalar atıldı: Bayramiç’e yüzme havuzu yapılacak

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İmzalar atıldı: Bayramiç’e yüzme havuzu yapılacak
Bayramiç Belediyesi, spor kompleksi yapmak için hazırlıklarını tamamladı. Açık yüzme havuzu için ihaleyi kazanan firma ile protokol imzalandı.

Ezine yolunda spor kompleksi projesini hayata geçirmeye hazırlanan Bayramiç Belediyesi, açık yüzme havuzunun ihalesini tamamladı. 12.400 metrekare alan üzerine yapılması planlanan kompleksin yüzme havuzu kısmı 5.665.000 TL’ye mal olacak.

İhalenin imza protokolünde konu ile ilgili bir açıklama yapan Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, “İlçemize yüzme havuzu yapmak bizim ilk projelerimiz arasında yerini alıyordu. Ancak pandemi döneminde kaynaklarımızı o yönde kullandık. Halkımızın ihtiyaçlarına cevap vermeye gayret gösterdik. Şimdi ise gerçekleştireceğimiz spor kompleksinin yüzme havuzu kısmı için kolları sıvadık. İhalemizi yaptık. Bugün de ihaleyi kazanan firmayla protokol imzalayarak projemize resmen başlıyoruz. Havuzumuzun tamamlanmasının ardından ilçemizde yüzme bilmeyen çocuğumuz kalmayacak. Gençlerimiz modern bir ortamda spor yapma imkanına kavuşacak” dedi.


Giyimleri nedeniyle kadın avukatları hedef alan Akit Tv’ye, Çanakkale Barosu’ndan tokat gibi cevap: “12 yaşındaki kız çocukları ile evliliği öneren Akit Tv’nin ahlak anlayışı ortadadır!”Önceki Haber

Giyimleri nedeniyle kadın avukatları hed...

1915 Çanakkale Köprüsü’nde ‘kedi yolu’ sökülüyorSonraki Haber

1915 Çanakkale Köprüsü’nde ‘kedi yolu’ s...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!