Baskıyol Reklam
Asbak Reklam 2

Kadın girişimcilerden Biga çıkarması

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kadın girişimcilerden Biga çıkarması
TOBB Çanakkale İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu, Biga Ağaköy’de bulunan Nefisköy İşletmesi sahibi Ayşe Dişli, BİKAD Biga Kadın Çevre Kültür ve İşletme Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ayfer Baykal ve Karabiga Kadın Kooperatifi çalışanları Dilek Şaşmaz ile Türkan Saruhan’ı ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.  

Çanakkale Yorum | Gerçekleştirilen ziyarette TOBB Çanakkale Kadın Girişimciler Kurulu İcra Başkanı Birce Bilici Şimşek, Başkan Yardımcısı Emel Torun, Kurul Üyeleri Filiz Bahar, Gülçin Semizoğlu, İnci Bayram, Muradiye Özel Ödül ve Kadın Girişimciler Kurulu Sorumlusu Selen Kılıç hazır bulundu. 

“KADIN İSTİHDAMINI ARTIRMALIYIZ VE KADININ İŞ HAYATINDAKİ ETKİLEŞİMİNİ GELİŞTİRMELİYİZ”

Ziyaretle ilgili bilgi veren TOBB Çanakkale İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Birce Bilici Şimşek; “Çanakkale İl Kadın İcra Kurulu olarak İlimizde kadın istihdamının artırılmasını destekliyoruz. Ayrıca kadın girişimciliğin geliştirilmesi ve özendirilmesi amacıyla gerçekleştirdiğimiz eğitim faaliyetlerimiz yıl boyunca devam edecek. Kadının iş hayatındaki etkileşiminin artırılması adına Ağaköy’de bulunan Nefisköy işletmesini, Kadın kooperatiflerinin geliştirilerek Bölgemize özgü yerel ürünlerin markalaşması ve tanıtılması adına BİKAD Biga Kadın Çevre Kültür ve İşletme Kooperatifi ile Karabiga Kadın Kooperatifini ziyarette bulunarak yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Kendilerine yerel ürünlerimizin katma değerli ürün haline dönüştürülmesinde gösterdikleri özveri ve başarı için teşekkürlerimizi ilettik” dedi. 


 


Jeoloji Mühendisi Aykan: "Marmara Denizi'nde mutlaka büyük bir deprem olacak... Depremden 28 milyon kişi etkilenecek"Önceki Haber

Jeoloji Mühendisi Aykan: "Marmara Denizi...

CHP’li Erkek: “Mafyayla, rüşvetle, yolsuzlukla mücadele edemiyorsanız, istifa edin!”Sonraki Haber

CHP’li Erkek: “Mafyayla, rüşvetle, yolsu...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!