Baskıyol Reklam
Asbak Reklam 2

Kuvvetli yağış geliyor!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kuvvetli yağış geliyor!
Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yurdun batı kesimlerinin yeni bir yağışlı hava dalgasının etkisine gireceğini duyurarak, Çanakkale için kuvvetli yağış uyarısında bulundu.

Meteoroloji’den yapılan açıklama şu şekilde:

“Yapılan son değerlendirmelere göre; 14.10.2021 Perşembe yurdun batı kesimlerinin yeni bir yağışlı sistemin etkisine gireceği tahmin ediliyor. 14.10.2021 Perşembe günü Marmara'nın Batısı ve Kıyı Ege'de görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların, akşam saatlerinden itibaren Trakya ve Çanakkale çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

Marmara'nın Batısı ve Kıyı Ege'de Cuma günü (15.10.2021) kuvvetli olarak devam etmesi beklenen yağışların, özellikle İzmir, Aydın ve Muğla çevrelerinde çok kuvvetli yer yer şiddetli olacağı tahmin ediliyor.

Kuvvetli yağışların Kıyı Ege'de 16.10.2021 Cumartesi günü akşam saatlerinden sonra, Marmara'nın Batısında ise 17.10.2021 Pazar akşam saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi bekleniyor.

Kuvvetli yağışların meydana getirebileceği olumsuzluklara karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları; Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınlayacağı güncel tahmin ve uyarıları takip etmeleri önem arz etmektedir.”
 


Suç makinesi hırsız yakalandı!Önceki Haber

Suç makinesi hırsız yakalandı!

Ayvacık açıklarında 14 düzensiz göçmen yakalandı!Sonraki Haber

Ayvacık açıklarında 14 düzensiz göçmen y...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!